Слідство ведуть екстрасенси

АНОНС: Дух вбитого намагається розповісти про деталі своєї загибелі рідним

Проект «Слідство ведуть екстрасенси» продовжує розслідувати заплутані та містичні кримінальні справи. Цього разу кращі ясновидці проекту «Битва екстрасенсів» вирушать до міста Бориспіль до рідних 19-річного Руслана Тищенко. Хлопця знайшли мертвим у лісосмузі неподалік від міста.

Руслан Тищенко навчався в одному зі столичних ВУЗів. Мріяв стати програмістом. На момент смерті закінчив третій курс. На канікулах підробляв системним адміністратором. Всі хто знав хлопця, кажуть, що у нього не було ворогів. Руслан був ввічливим, добре вихованим, достатньо комунікабельним і з усіма міг знайти спільну мову.

«Дуже позитивний дитина була. Абсолютно ніколи не конфліктував. Завжди посміхався. Такий комочок позитиву», – розповіла мама Руслана Марина Тищенко.

На передодні своєї смерті Руслан сказав своїм рідним, що йде на зустріч випускників і пропав. Через деякий час, 2 серпня 2012 року, його тіло виявили за двадцять кілометрів від Борисполя.

«Хлопця знайшли на третій день після зникнення. Згідно з висновками судмедекспертизи його вбили в той же день, коли він пропав. Причина смерті – удушення. Тіло пролежало на спеці, в канаві з водою близько трьох діб. В результаті чого труп дуже сильно розклався. І його ховали в закритій труні», – розповів експерт-криміналіст проекту Андрій Лисюк.

За підозрою у вбивстві хлопця затримали його однокласника та кращого друга Андрія. Батьки досі не можуть зрозуміти, як таке могло статися?

«Я не сприймаю те, що друг, з яким вони вчилися разом, ходили гуляти, як то кажуть, один хліб ділили за столом, міг це зробити. Не віриться і в голові не вкладається», – каже тато загиблого Андрій Шепетько.

Також батьки Руслана переконані: їхній син приходить до них з того світу і хоче їм щось повідомити. Нещодавно у них стався дивний випадок. У будинку відключили світло. Довелося запалити свічки. Жінка каже, прокинулася вночі від того, що хтось тряс ліжко, нібито будив її. А найстрашніше, в кімнаті вже почалася пожежа. Марина впевнена, що це дух її сина врятував їй життя.

«Вночі я прокидаюся від того, що у мене ліжко ходором ходить, а мене щось трусить і підкидає. Я прокидаюся, повертаю голову, а у мене на тумбочці величезне полум’я горить. А ще я постійно бачу Руслана в будинку, навіть коли їду в машині краєм ока бачу його», – розповіла мама Руслана.

Щоб зрозуміти, чому хлопець приходить до своїх рідних з того світу і з’ясувати, хто вбив Руслана, а також чи причетний до його смерті найкращий друг в Бориспіль приїхали двічі переможці проекту «Битва екстрасенсів в Україні», сильні ясновидці азербайджанець Хаял Алекперов та українка Олена Курилова .

«Я бачу його могилу, але таке враження, що він не помер. Адже зазвичай, коли людина помирає, у нього зупиняються так званий енергетичний годинник. Стрілка життєвих годин цього хлопця досі рухається. Але як таке може бути, не розумію? У мене просто починають плутатися думки», – розповів про свої відчуття Хаял Алекперов.

«Я не можу зрозуміти, чи живий, чи мертвий цей хлопець. Погляд теплий, як живої людини, а знизу йде холод. Взагалі-то він мертвий, а може і загубився… А ще, можливо, сидить в якомусь підвалі або льосі, а може, закритий у ямі?.. Маячня якась, просто маячня!» – розповіла Олена Курилова.

Про що говорять ясновидці? Чи зможуть вони зрозуміти мотиви вбивства, і з’ясувати чи причетний до смерті Руслана його кращий друг? Дивіться сьогодні, 31 липня, о 20:00 в програмі «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: