Все буде добре

Video: Удивите родных пряным и витаминным соусом из кизила!

Сегодня мы приготовим из кизила невероятно вкусные и полезные блюда для всей семьи по рецептам Юлии Бортник!
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 663 2015 Здивуйте рідних пряним і вітамінним соусом з кизилу!
Выпуск 663 | 02.09.2015 | 2015

Ви впевнені, що кизил твердий, терпкий, і з нього практично нічого не можна приготувати? Але ведуча шоу «Давай поговоримо про секс» Юлія Бортнік запевняє, що ми просто недооцінюємо цю ягоду і точно знає, як приготувати з нього неймовірно смачні та корисні страви для всієї родини! Читайте рецепт тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: