Все буде добре

Video: Астропрогноз з 11 по 17 травня – тиждень важливих рішень

Хаял Алекперов расскажет, что нужно делать, чтобы правильное решение пришло к вам легко, ведь ближайшая неделя - лучшее время раз и навсегда покончить с проблемой!
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 597 2015 Астропрогноз з 11 по 17 травня – тиждень важливих рішень
Выпуск 597 | 11.05.2015 | 2015

Ви втомилися від проблем, що навалилисяна вас, і думаєте, що чорна смуга ніколи не закінчиться? Сьогодні Хаял Алекперов розповість, що потрібно робити, щоб правильне рішення прийшло до вас легко, адже найближчий тиждень – найкращий час раз і назавжди покінчити з проблемою!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: