Все буде добре

Хурма: корисні властивості фрукта

Кожен період року радує нас сезонними продуктами, які заряджають організм необхідними вітамінами! Як в цьому може допомогти хурма та якими корисними властивостями володіє фрукт? Ми підібрали для вас найціннішу інформацію в матеріалі!

Які корисні властивості хурми для організму? ТОП-10 - у нашому матеріалі!

Які корисні властивості хурми для організму? ТОП-10 – у нашому матеріалі!

Виявляється, у цього екзотичного продукту безліч корисних властивостей, які не тільки чудово впливають на роботу організму, але і покращують зовнішній вигляд! До таких позитивних характеристик можна віднести:

1. Хурма багата йодом, нестача якого негативно позначається на всіх функціях життєдіяльності організму. Оптимальна кількість цього елемента допоможе роботі щитоподібної залози, а також зміцнить імунітет.

Читайте також: Фінський суп з сьомги проти застуди від Ектора Хіменес-Браво

2. Хурма виводить зайву рідину з організму, що позитивно впливає на роботу сечової та інших систем.

3. Цей фрукт багатий залізом, тому його часто призначають при анемії.

4. Також корисною властивістю хурми для організму є профілактика захворювань серцево-судинної системи, адже продукт містить велику кількість калію.

5. Хурма поживна, але має невисоку калорійність, з її допомогою ви легко можете замінити солодощі корисним та ситним перекусом.

6. Фрукт містить антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння організму, а також зменшують ризик появи ракових пухлин.

Хурма - продукт дієтичний. Вона живильна, але має невисоку калорійність.

Хурма – продукт дієтичний. Вона живильна, але має невисоку калорійність.

Читайте також: Як захистити шкіру обличчя і рук взимку?

7. Також в хурмі міститься велика кількість вітамінів А і С, а також кальцію, магнію і бета-каротину. Завдяки вживанню даного продукту, ви позитивно вплинете на зір, шкіру, імунну систему, працездатність та загальний стан організму.

8. Більш того, за допомогою хурми борються з простудними захворюваннями. Для цього ви можете застосувати сік стиглого плода, заздалегідь розмішавши його з теплою водою, для полоскання ротової порожнини (пам’ятаєте, що це народні методи лікування, і підійти такий варіант може далеко не всім).

9. Допомагає хурма і в боротьбі з проблемами шлунково-кишкового тракту, завдяки пектину в своєму складі.

10. Звичайно, за допомогою соковитого фрукта ви можете омолодити не тільки організм зсередини, а й шкіру. Для цих цілей можна знайти безліч варіацій масок, які допоможуть боротися з першими ознаками старіння, вуграми і розширеними порами обличчя. Одними з найпопулярніших варіантів є додавання до м’якоті хурми яєчного жовтка і  вершків.

Пам’ятайте, що хорошого повинно бути в міру, а також не забувайте про те, що при всій корисність екзотичного продукту, він має і свої протипоказання, наприклад: діабет, ожиріння, алергія, індивідуальна непереносність і т.д.

Дбайте про свій організм, щодня вживаючи корисні та свіжі продукти!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: