Все буде добре

П’ятихвилинний масаж – і ваша зона декольте стане, як у двадцятирічної

Ви носите водолазки і шарфики, бо соромитеся зморшок в зоні декольте? З цього моменту ви зможете одягти кофту з найглибшим вирізом! Спеціаліст з самомасажу Олена Ткаченко покаже п’ятихвилинний експрес-комплекс, завдяки якому ваша шия і зона декольте стануть, як у двадцятирічної.

Погладжування. Легкими рухами ведіть долоні від центра грудини до плечей, не забуваючи про область ключиць. Уявіть, що ви долонями знімаєте напругу з цієї зони, як під вашими руками розправляються м’язи і шкіра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-5 масажних рухів для омолодження шиї.

Розминання зони декольте проводимо фалангами чотирьох зігнутих пальців рухами від центру до периферії (у напрямку пахвових западин і назад).

Вижимання проводимо основами долонь від центру грудної клітки до пахвових западин, де розташовуються лімфовузли. Для цього ставимо долоні в центрі перпендикулярно грудній клітці і рухами, схожими на вичавлювання, направляємося до периферії.

З порадами масажиста шкіра вашої зони декольте стане такою ж гладкою, як у немовляти!

Video: Пятиминутный массаж – и ваша зона декольте станет как у двадцатилетней

Специалист по самомассажу Елена Ткаченко покажет пятиминутный экспресс-комплекс, благодаря которому ваша шея и зона декольте станут как у двадцатилетней.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: