Алла Ковальчук навчить готувати брауні
Дивіться сьогодні (3 квітня) о 16:00 в тележурналі «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ»:
Вибираємо бобові
У квасолі через два дні після покупки завелися жучки, горох виявився з пліснявою, а сочевиця викликала гостре отруєння – з урахуванням порядності нинішніх виробників, це звичайна справа. Бобові таять у собі багато прихованих загроз, виявити які нам сьогодні допоможе Костянтин Грубич.
Четверте тренування з Анітою Луценко
Перший тиждень інтенсивних тренувань підходить до кінця! Приєднуйтесь до нашого заняття і пам’ятайте, що правильне харчування та здоровий сон – це те, що допоможе вам максимально відновити сили
Сом в клярі
Сьогодні Алла Ковальчук поділиться секретом легкої і швидкої обробки риби, завдяки якій на смачний і апетитний обід з сома вам знадобиться всього 15 хвилин вільного часу!
Брауні з квасолі
Ваша любов стежити за своєю фігурою пропорційна любові до солодощів? Тоді низькокалорійний десерт брауні з чорної квасолі – ваш ідеальний варіант. Він не тільки неймовірно смачний, але і корисний, завдяки унікальним властивостям квасолі. Що необхідно для його приготування, ви дізнаєтеся в сьогоднішньому випуску!
Клуб зоряних матусь: дефіцит кальцію!
Погана засвоюваність кальцію може стати причиною виникнення у дитини рахіту та остеопорозу. Сьогодні разом з нашими компетентними експертами ми поговоримо про причини цього явища і про те, як можна запобігти страшні наслідки.