ДНК. Свої

«ДНК.Свої»-3 випуск 13: Брати і сестра, яких з народження розділило життя, прагнуть довести своє рідство

Проєкт «ДНК. Свої» з Тетяною Висоцькою продовжує соціальну місію з пошуку українців, з якими рідні та близькі втратили зв’язок через війну. У тринадцятому випуску журналісти проєкту розбиралися у заплутаній історії рідства двох братів, їхньої вірогідної сестри та інших родичів.

ДНК. Свої-3 випуск 13: Брати і сестра прагнуть довести своє рідство

До програми «ДНК. Свої» звернулася 75-річна Валентина з Дніпропетровщини з запитом відшукати двох своїх племінників Руслана та Івана — синів її двоюрідного брата Валентина та його дружини Олени. Жінка і досі зберігає старий сервіз, який їй віддала Олена і хоче передати його її дітям на пам’ять. Валентина знала хлопців змалечку, проте після того, як їх віддали до сиротинця, більше не бачила.

«Їхній батько — Валік — і його дружина Олена непогані були батьки. Тільки почали пити і не працювали. У Олени тоді померли батьки, які були заможними. Вона все продала і вони витрачали гроші на випивку», — згадує Валентина.

Ймовірно, що у Валентина і Олени була ще і донька, яку вони також віддали до інтернату. До програми «ДНК. Свої» звернулася Анна, яка прагнула довести рідство з братами Русланом та Іваном. Виявилося, це ті самі люди, яких розшукує Валентина.

31-річна Анна виросла у прийомній родині і вже у дорослому віці дізналася, що її вдочерили. Тоді вона зацікавилася своєю біологічною родиною і за допомогою інформації з документів знайшла своїх можливих братів.

ДНК. Свої-3 випуск 13: Брати і сестра прагнуть довести своє рідство

«Я знайшла своїх братів Івана та Руслана. У них різні документи, вони були у різних інтернатах, там дуже все заплутано, але я відчуваю, що ми рідні. Хочу, щоб було проведено тест ДНК», — розповіла Анна.

Анна ще кілька років тому познайомилася з можливими братами і налагодила з ними спілкування. Їхні ж батьки — Валентин і Олена — давно померли.

Протягом програми стало відомо, що один з братів — Руслан — теж загинув рік тому, захищаючи Україну. У нього залишилася дружина Катерина і 5-річний син Богдан. Іван же живий і теж зараз боронить Україну.

Журналісти «ДНК. Свої» також з’ясували, що Валентин — батько Руслана, Івана та, можливо, Ганни — мав ще двох синів від попереднього шлюбу. Один з них помер, проте другий — 39-річний Максим — живе у Києві і теж хотів би познайомитися з рідними.

Чи справді Анна є сестрою Руслану та Івану? Чи вдалося Валентині все ж передати старий сервіз дітям свого брата? Заплутану, але цікаву історію великої родини, яку розділило життя, дивіться у 13 випуску «ДНК. Свої» на офіційному сайті.

Якщо ви також шукаєте рідних, з якими втратили зв’язок через повномасштабну війну, — пишіть на пошту dnk@slm.ua або телефонуйте за номерами гарячої лінії: +38(067)690–56–69, +38(067)690–56–91.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: