ДНК. Свої

«ДНК. Свої»-3 випуск 2: Історія евакуації вчительки з Авдіївки, фото якої стало символом незламності

Вже 10 березня о 21:50 на телеканалі СТБ вийде 2 випуск проєкту «ДНК. Свої»-3. Історія Костричко Раїси Іванівни та її порятунку із зони бойових дій. Деталі — в матеріалі. 

ДНК. Свої 3 сезон: історія 2 випуску від 10.03.2024

Раїса Іванівна Костричко довго не хотіла покидати рідний дім, попри те, що Авдіївка перетворилася на справжнє пекло для мешканців. Тут вона 30 років викладала українську мову в одній зі шкіл міста. Жінка довго відмовлялася виїжджати з рідної домівки, та все ж таки евакуаційній поліції  “Білі Янголи” вдалося вивезти її в безпечне місце. У Покровську Раїсу Іванівну вже зустрічала команда проєкту «ДНК. Свої». 

«Перший дзвінок з проханням допомогти вивезти вчительку української мови ми отримали у жовтні 2022 року від її сестри. Вона розповіла, що втратила зв’язок з Раїсою і не має жодної інформації про її евакуацію», – розповідає редакторка проєкту «ДНК. Свої» Ксенія Безлюдна.

На жаль, в час повномасштабної війни, яку росія розвʼязала проти України, такі ситуації не поодинокі. На проєкт «ДНК. Свої» також звернувся Сергій Чеботок, який так само розшукує в Авдіївці близьку людину. Та вдова військовослужбовця Юлія Коваль, яка розшукує двоюрідного дідуся, з яким втратила звʼязок після його евакуації з Донеччини. 

Більше на тему: «ДНК. Свої» обʼєднав розлучених брата та сестру

Хто, крім рідної сестри, ще чекає на зустріч в студії з Раїсою Іванівною? Як склалася доля дідуся Юлі після евакуації? То чому сестра Сергія Чеботока вже півтора року не виходить на звʼязок? 

Video: ДНК. Свої 3 сезон: історія 2 випуску від 10.03.2024

2 випуск проєкту ДНК. Свої 3 сезон - евакуація вчительки з Авдіївки. Не пропустіть 2 випуск ДНК. Свої 3 сезон від 10.03.2024

Не пропустіть зворушливі історії пошуку рідних вже цієї неділі, 10 березня о 21:50 у 2 випуску проєкту «ДНК. Свої» на телеканалі СТБ.  

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: