ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»: Тетяна Ларіна розповіла про важливість генетичного аспекту

Цього вівторка на телеканалі СТБ відбулася прем’єра проєкту «Таємниці ДНК». В рамках ток-шоу герої дізнаються таємниці своєї ДНК і отримують відповіді на життєво важливі питання, а допомагає їм у цьому не лише результат аналізу, а й консультація експертів. Серед них була Тетяна Ларіна — психолог, фізіогноміст і гіпнолог. Експерт розповіла про важливість генетичного аспекту. Детальніше читайте в матеріалі.

Таємниці ДНК: Тетяна Ларіна про важливість генетичного аспекту

Тетяна Ларіна завжди акцентує увагу на важливості не лише психологічного, а й генетичного аспекту. Наприклад, захворювання, які передаються генетично. Деякі з них можуть бути підкріплені психологією. Тому схильність до недуг не завжди проявляться виключно тому, що це закладено у вашій ДНК. Багато залежить і від вашої психології, умінні відчувати своє тіло, контролювати думки і вчасно працювати над системою організму.

Більше на тему: Тетяна Висоцька ексклюзивно розповіла про «Таємниці ДНК»

Так, якщо у батьків був цукровий діабет, людина розуміє, що їй варто стежити за вмістом глюкози в крові, тому що трапляється деяка схильність. До того ж цей момент може підтримуватися психологічно — якщо дитина спостерігала за поведінкою батьків, в рамках якої вони заїдали стрес тортами, булочками і шоколадом. Це доповнює генетичний аспект. Тут підвищена ймовірність захворювання підкріплюється установкою в поведінці. Розуміючи, що така стратегія може мати негативні наслідки, її можна скорегувати.

таємниці днк

Висновок можна зробити такий: не варто списувати своє самопочуття виключно на особливості ДНК! Це стосується  як схильності до захворювань, так і розумових особливостей. До того ж генетик і експерт студії «Таємниці ДНК» Олена Підгорна вже розвіяла міф про гени інтелекту, додавши, що інтелектуальні здібності не передаються!

 Щоб більше дізнатися про особливості ДНК і що в ній закладено — дивіться щовівторка «Таємниці ДНК» о 19:00 на телеканалі СТБ!

P.S.: А якщо ви хочете знайти своїх родичів, підтвердити або спростувати біологічний зв’язок і вирішити багато сімейних питань — звертайтеся по допомогу безпосередньо на проєкт «Таємниці ДНК»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: