Детектор брехні

Video: Детектор брехні 9. Часть 3 из 4. Сезон 9. Выпуск 6 от 07.03.2016

Ирина родилась в семье военного и домохозяйки. Отношения между родителями складывались не лучшим образом – мать Ирины отказывала супругу в сексе, поэтому он регулярно изменял ей с женами своих коллег, злоупотреблял алкоголем и жестоко избивал свою жену. В 19-ть лет Ирина сама едва не стала жертвой насилия пьяного отца, от которого её чудом спасли соседи. Но в тот момент мать не только проигнорировала жалобы дочери, но и простила мужа.
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 9 Випуск 6 Жінка підштовхнула чоловіка домагатися рідну дочку. Частина 3 з 4. Сезон 9. Випуск 6 від 07.03.2016
Випуск 6 | 07.03.2016 | Сезон 9

Ірина народилася в родині військового та домогосподарки. Відносини між батьками складалися не кращим чином – мати Ірини відмовляла чоловікові в сексі, тому він регулярно зраджував їй з дружинами своїх колег, зловживав алкоголем і жорстоко бив свою дружину. У 19-ть років Ірина сама ледь не стала жертвою насильства п’яного батька, від якого її дивом врятували сусіди. Але в той момент мати не тільки проігнорувала скарги дочки, а й пробачила чоловіка.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск!