Детектор брехні

Video: Детектор брехні / Детектор лжи. Сезон 8. Выпуск 6. Часть 2 из 4. Маргарита Милосердова. Смотреть онлайн

Бизнес, дом, семья, любящий муж.... Казалось бы, вот оно счастье, но в спортивном клубе Маргарите встречается на пути двадцатисемилетний Артем, в которого женщина моментально влюбляется. С этого момента ее жизнь кардинально изменилась! Разведясь с супругом, она начинает жить с необразованным, но привлекательным тренером. Не смущают ее даже те факты, что, едва переехав в ее квартиру, Артем бросает работу и начинает жить в статусе альфонса, а так же регулярно изменяет.
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 8 Випуск 6 Родичі позбавили жінку спадщини через її інтрижку з молодим альфонсом. Частина 2 з 4. Сезон 8. Випуск 6 від 28.09.2015
Випуск 6 | 28.09.2015 | Сезон 8

Бізнес, будинок, сім’я, чоловік, що безмежно кохає …. Здавалося б, ось воно щастя, але в спортивному клубі Маргариті зустрічається на шляху двадцятисемирічний Артем, в якого жінка моментально закохується. З цього моменту її життя кардинально змінилося! Розлучившись із чоловіком, вона починає жити з неосвіченим, але привабливим тренером. Не бентежать її навіть ті факти, що, ледве переїхавши в її квартиру, Артем кидає роботу і починає жити в статусі альфонса, а так само регулярно зраджує.

Дивіться наступну частину

Частина 1 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск просто зараз!