Детектор брехні

Video: Детектор брехні 9. Часть 3 из 4. Сезон 9. Выпуск 5 от 29.02.2016

Регулярные запои и рукоприкладство Александр аргументирует ревностью. Мужчина убежден, что, будучи с ним в браке более 30 лет, Светлана на протяжении всей совместной жизни изменяла ему. Пытаясь выяснить точное количество партнеров на стороне, Александр ежедневно устраивает допросы Светлане. Так, женщина была вынуждена признаться в том, что однажды у нее был секс с семнадцатью кавказскими мужчинами. Но, узнав об этом муж, вместо того, чтобы развестись, предпочел простить свою нерадивую супругу, посчитав, что это лишь малая часть тех любовных связей, которые у нее были.
Дивіться також
Детектор брехні Сезон 9 Випуск 5 Чоловік маніпулює невірністю дружини, реалізуючи свої хибні думки. Частина 3 з 4. Сезон 9. Випуск 5 від 29.02.2016
Випуск 5 | 29.02.2016 | Сезон 9

Регулярні запої і рукоприкладство Олександр аргументує ревнощами. Чоловік переконаний, що, будучи з ним у шлюбі більше 30 років, Світлана протягом усього спільного життя зраджувала йому. Намагаючись з’ясувати точну кількість партнерів на стороні, Олександр щодня влаштовує допити Світлані. Так, жінка була змушена зізнатися в тому, що одного разу у неї був секс з сімнадцятьма кавказькими чоловіками. Але, дізнавшись про це чоловік, замість того, щоб розлучитися, вважав за краще пробачити свою недбайливу дружину, вважаючи, що це лише мала частина тих любовних зв’язків, які у неї були.

Частина 1 з 4

Частина 2 з 4

Частина 3 з 4

Частина 4 з 4

Дивіться попередній випуск!