Детектор брехні

Рідні відріклися від героїні після її шокуючих одкровень

22-річна Вікторія Поротікова з Одеської області прийшла на проект, щоб відверто розповісти чоловікові про своє нелегке дитинство, а також з’ясувати чи передається садизм генетично? Її сповідь виявилася найшокуючою за всі дев’ять сезонів «Детектора брехні».

Коли героїня програми була ще зовсім маленькою, мати не тільки залучала її до своїх сексуальних збочень, але й зробила її співучасницею у страшному злочині.

«Вона мені все життя зламала – зізналася в унікальному проекті «Детектора брехні. Життя після сповіді» Вікторія. – За свої вчинки потрібно відповідати!»

Чи понесла покарання мати Вікторії, яка не тільки примушувала своїх дітей брати участь у сексуальних збоченнях, а й зарубала сокирою сусідку прямо на очах у шестирічної дочки?

А також – чому сусіди родини Поротікових, здогадуючись про всі знущання над дітьми, всі ці роки мовчали про злочини? Чому родичі Вікторії, незважаючи на обіцянки підтримувати її, відразу після участі у проекті відріклися від дівчини? І чи пішов від Вікторії чоловік після того, як вона зізналася, що заробляла проституцією?

Про це та багато іншого – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ в унікальному проекті «Детектора брехні. Життя після сповіді»:

Video: Родные отреклись от Виктории Поротиковой после ее шокирующих откровений

Родные отреклись от Виктории Поротиковой после ее шокирующих откровений

Читайте також