Детектор брехні

Життя після сповіді: що змінилося у героїв проекту?

У понеділок, 23 травня, о 22:35 телеглядачі СТБ побачать першу частину унікального проекту «Життя після сповіді». Учасники «Детектора брехні» розкажуть про те, які зміни відбулися у їх долі, після того, як вони вирішили пройти випробування поліграфом.

Ви дізнаєтеся про долю Надії Мельник з міста Берестечко. Жінка зважилася сісти у «крісло правди», щоб вимолити прощення у чоловіка Андрія, який, дізнавшись про її зради, збирався подавати на розлучення. Чи розлучився з Надією чоловік після того, як вона зізналася йому в тому, що зраджувала неодноразово або так й продовжує терпіти зради?

22-річна Вікторя Поротікова з Одеської області прийшла на проект, щоб відверто розповісти чоловікові про своє нелегке дитинство, а так само з’ясувати чи передається садизм генетично? Ви дізнаєтеся: чи понесла покарання мати Вікторії, яка не тільки примушувала своїх дітей брати участь у сексуальних збоченнях, а й зарубала сокирою сусідку прямо на очах у шестирічної дочки? Чому сусіди родини Поротікових, здогадуючись про всі знущання над дітьми, всі ці роки мовчали про злочини? Чому родичі Вікторії, незважаючи на обіцянки підтримувати її, відразу після участі у проекті відреклися від дівчини? І чи пішов від Вікторії чоловік після того, як вона зізналася, що заробляла проституцією?

Євген Прудкий з міста Чернігів за допомогою «Детектора брехні», вирішив довести сім’ї, що навіть колишній в’язень здатен стати на шлях виправлення. Ви дізнаєтеся: чи відлучили Євгена від церкви за те, що він продовжує промишляти крадіжкою? Чи досі мати виправдовує сина, який наживався на прихожанах церкви? І чи змогла дружина пробачити чоловікові зізнання у зрадах?

46-річна Світлана Москаленко з селища Димерка, Київської області, свою участь у «Детектор брехні» вважала єдиною можливістю довести чоловікові-ревнивцеві свою вірність. Ми розповімо, чи вигнала Світлана свого чоловіка, який змусив її зізнатися у неіснуючій зраді з сімнадцятьма кавказькими чоловіками? Чи звертався Олександр до лікаря, щоб з’ясувати причину своїх галюцинацій, через які він постійно підозрює свою дружину в зв’язках з коханцями? А також, за що Олександра побили напередодні зйомок?

29-річна Ірина Лишень з села Плужне, Хмельницької області, прийшла на «Детектор брехні» оскільки цивільний чоловік, незважаючи на дев’ять спільно прожитих років й трьох дітей, відмовлявся робити їй пропозицію. Чи вдалося Ірині одружити на собі чоловіка, який вважаючи, що виховує не свою дитину, відмовлявся узаконити з нею стосунки? Чи продовжує батько цивільного чоловіка переконувати односельців, ніби Ірина займається проституцією? І чи помирилася дівчина з матір’ю, яка викреслила дочку зі свого життя через невиплачені кредити?

Не пропустіть унікальний проект «Детектора брехні. Життя після сповіді» у понеділок, 23 травня, о 22:35 на СТБ!

Video: Жизнь после исповеди: что изменилось у героев проекта?

Жизнь после исповеди: что изменилось у героев проекта?

Читайте також