Детектор брехні

Батько зраджував матері на очах у дітей

На проект «Детектор брехні» звернулася 39-річна Олена Луконина з міста Запоріжжя. Заміжня, має доньку від першого шлюбу, працює завгоспом у дитсадку.

Героїня виросла в родині, де завжди панувала атмосфера аморальності і вседозволеності – з мовчазної згоди матері рідний батько займався сексом з коханками, на очах у маленьких дітей.

Намагаючись скоріше втекти від цього жаху, Олена вийшла заміж за чоловіка, з яким зіткнулася в під’їзді. Але після весілля зрозуміла, що з одного пекла потрапила в іншій – чоловік виявився бандитом, до того ж не упускав будь-якої можливості побити її. Після чергового знущання, опинившись на межі життя і смерті, Олена пішла від садиста і більше десяти років не підпускала до себе чоловіків. Однак, півтора роки тому, втомившись бути однією, жінка привела в будинок до батьків другого чоловіка. Незабаром Олена з жахом зрозуміла, що цьому чоловікові вона не цікава як жінка.

Але чи заслуговує доброго ставлення до себе та, яка вважає чоловіка «ледачим тюленем» і мріє про те, щоб зашити йому рот?

І чому, повінчавши з цим чоловіком, Олена досі контролює життя свого колишнього чоловіка?

Дивіться в понеділок, о 22.40 психологічний проект «Детектор брехні», і правда проб’ється!

Video: Отец изменял матери на глазах у детей

Елена выросла в семье, где всегда царила атмосфера безнравственности и вседозволенности – с молчаливого согласия матери родной отец занимался сексом с любовницами, на глазах у маленьких детей.

Читайте також