Детектор брехні

Над розумово відсталиою дитиною поглумився священик

На проект «Детектор брехні» звернулася 42-річна Оксана Сергієнко з селища Баркова, Чернігівської області.

Все життя Оксані не щастило з чоловіками, всі її троє дітей від різних чоловіків. Зараз Оксана перебуває в цивільному шлюбі з чоловіком, який є біологічним батьком її останньої дитини. І саме заради молодшої дочки Оксана терпить невдячного і ледачого чоловіка. Той же, не маючи ні кола, ні двора, вже майже десять років живе за рахунок Оксани, а замість допомоги та подяки, регулярно зловживає алкоголем і б’є дружину. Ситуація дійшла до того, що навіть спільна дочка на пару з середнім сином Оксани благають матір кинути співмешканця. Щоб напоумити чоловіка, і остаточно розставити всі крапки над «і» у стосунках з чоловіком, Оксана вирішила пройти тест на поліграфі.

Але крім проблем з чоловіком жінці необхідний «Детектор брехні», щоб розповісти всім, як над її сином, який розумово відстає в розвитку, поглумився святий отець. Все своє життя Оксана, намагаючись захистити дитину від можливих проблем, цілеспрямовано обмежувала його спілкування з навколишнім світом. Все, що бачив хлопець за 22 роки – це лише члени сім’ї та лікарі.

Єдине місце, куди жінка зі спокійною душею відпускала Дмитра – була церква селища Домашлин. Жінка сподівалася, що знайомий батюшка Лаврентій допоможе її дитині розвиватися. Але яким же був шок, коли вона дізналася, що людина, якій вона довірилася, регулярно ґвалтувала Дмитра.

Дивіться в понеділок на СТБ «Детектор брехні» і ви дізнаєтеся, чому хлопець цілий рік приховував від рідних інтимні стосунки зі священиком, і як сама Оксана, не усвідомлюючи того, підштовхнула дитину в руки до збоченця?

Читайте також