Детектор брехні

Біологічним батьком дитини виявився друг сім’ї

На проект «Детектор брехні» звернулася 50-річна держслужбовеця з Херсона Наталя Акаєва прийшла для того, щоб вирішити конфлікт між чоловіком і сином.

Бажаючи дати своїй дитині батька, жінка 14 років тому привела в будинок чоловіка, який незабаром після весілля зненавидів її сина.

Чоловік невпинно став обзивати хлопця і навіть дорікав за кожну з’їдену миску борщу. Але так як від цих відносин Наталя народила дочку, вона побоялася залишити і другу дитину без батька. Саме тому, Наталія закривала очі на таку поведінку чоловіка.

І як результат, син з підліткового віку став злодієм і алкоголіком. Зараз, коли хлопець підріс, героїня боїться, що син просто зникне з її життя, або поб’є її чоловіка.

До того ж – тільки в студії «Детектор брехні» героїня зізнається синові, що його справжнім батьком є ​​знайомий сім’ї, з дітьми якого він дружив з дитинства, не підозрюючи про те, що вони рідні брати.

Жінка готова зізнатися в цій правді, щоб дати хлопцеві шанс хоча б зараз, все ж знайти чоловічу підтримку і батьківську любов.

Але чи вдасться жінці отримати прощення за свій багаторічний обман?

І чи зможе героїня вперше за все життя помирити чоловіка з сином? Дивіться в понеділок, о 22.30 «Детектор брехні» на СТБ та правда проб’ється!

Читайте також