Детектор брехні

ВІЛ інфікований гей розповість про те, чому ненавидів матір

Відносини з матір’ю у Миколи не склалися з 12 років, одразу після того, як він дізнався, що є усиновленою дитиною. З тих пір впертий і неслухняний Микола завжди намагався зробити все навпаки. Хлопець вважав, що мати його неправильно виховує, і жити за її правилами не хотів. У якийсь момент він зрозумів, що повинен залишитися тільки один – або він, або його мати. І одного разу довгоочікувана свобода настала. Хлопець не міг повірити своєму щастю, що мати померла. Багато знайомих їхні родини досі вважають його винним у смерті власної матері.

Смерть родичів ніби переслідує Миколая. За батьками йде з життя дідусь, який обіцяв залишити Колі будинок у спадщину. Але після смерті з’ясовується, що спадкоємицею всього майна стає тітка Миколая. Чому дід в останній момент вирішив змінити заповіт, для Миколи досі залишається загадкою. В даний момент Микола думає як відібрати хоча б частину будинку у тітки, вважаючи себе єдиний спадкоємцем.

У Колі зараз своя сім’я. Його колишня однокласниця Анна сама зізналася йому в любові. І справа залишилася за малим – через деякий час Микола зробив пропозицію, і вони зіграли тиху скромне весілля, але без першої шлюбної ночі. Микола хоче, щоб для них двох цей день запам’ятався на все життя. Все має бути красиво, по вищому розряду. Шикарний готель, велике ліжко, красива музика, дорогі напої. Але грошей на всю цю «розкіш» в їхній родині немає. І на сексуальні домагання Анни, чоловік відповідає проханням ще почекати і розповідає, як це буде незабутньо, але пізніше.

А насправді, Микола – відмовляє дружині в сексі тому, що фізично його тягне до чоловіків. Більше того, він мріє повернутися до свого колишнього хлопця.

«Детектор брехні» потрібен йому  для того, щоб відкрити свої таємниці дружині і її батькові. І якщо дружина, знала про таку слабкості коханого, і готова чекати змін скільки завгодно, то свекор Миколи вперше дізнається, за кого вискочила заміж його дочка. Якою ж буде реакція чоловіка, коли він почує, що його зятю не тільки легше заробляти на життя оральним сексом, а ще й те, що він є ВІЛ інфікованим.

Що ж поєднало двох молодих людей у ​​шлюбі, і навіщо це потрібно юну дружину? Дивіться в понеділок, 23 березня, о 22.30 у проекті «Детектор брехні» на СТБ!

Video: ВИЧ инфицированный гей расскажет о том, почему ненавидел мать

«Детектор брехні» нужен герою, чтобы открыть свои тайны супруге и ее отцу. И если жена, знала о такой слабости любимого, то свекр Николая впервые узнает, за кого выскочила замуж его дочь

Читайте також