Детектор брехні

З сурогатного материнства дівчина зробила бізнес!

Юлія Макійчук виросла в багатодітній сім’ї, в якій, намагаючись прогодувати численне потомство, батьки більшу частину життя присвячували роботі.

Незабаром батьків Юлії не стало. Прагнучи компенсувати відсутність їх тепла, дівчина з п’ятнадцяти років почала жити разом з карним злочинцем, який був удвічі старший Юлії і ставився до неї, як до доньки. З тих пір і почалися пригоди Юлії.

Спочатку, вона воювала з падчеркою, яка практично її однолітка. Зараз же, коли дівчина вийшла заміж і пішла з батьківською життя, Юлія знайшла новий привід поскандалити з сім’єю.

Адже після народження двох власних дітей, виявилося, що чоловік не в змозі забезпечити їм безбідне існування. А замість заробітків готовий виконувати лише роль няньки, але тепер вже не тільки для Юлії, а й для спільних дітей.

А враховуючи той факт, що метушня з малюками у дівчини викликає «блювотні позиви», вона з легкістю передала виховання діток дружину, а сама вирішила зайнятися легкою, як для Юлії, роботою – просто народжувати дітей, за гроші!

Усвідомивши, що сурогатне материнство приносить суми, які їй у селі не заробити і за роки, дівчина вирішила поставити цей бізнес на конвеєр. І при цьому, Юлія примудрялася порушувати правила договору, палячи цигарки під час вагітності!

Чим і викликала обурення у близьких і рідні. «Детектор брехні» дівчині потрібен для того, щоб пояснити свої дивні вчинки родині, а головне, висловивши правду, заручитися їх підтримкою.

Адже на думку дівчини, вони не мають права засуджувати ту, яка містить всю сім’ю.

Шокуюча правда жінки, для якої гроші найважливіше!

Дивіться в понеділок на СТБ, о 22.30 «Детектор брехні», і правда проб’ється!

Video: Суррогатное материнство девушка превратила в прибыльный бизнес!

Осознав, что суррогатное материнство приносит суммы, которые ей в селе не заработать и за годы, девушка решила поставить этот бизнес на конвейер.

Читайте також