Детектор брехні

Колишній міліціонер зважився на відверту сповідь

Колишніх міліціонерів не буває – саме цю, знайому всім нам істину, своїм прикладом доводить колишній патрульний з Луганщини – Володимир Шкодін, історію якого глядачі побачать в наступному епізоді самого чесного проекту країни «Детектор брехні».

Цьому герою проекту довелося пізнати багато чого в житті! Серед цього, як солодкість службових хабарів або, як їх ласкаво називає сам Володя, «могоричів», так і гіркоту тюремної «баланди». Хоча відсидів Шкодін, як сам він вважає, ні за що.

Володимир Шкодін зважився на участь у проекті «Детектор брехні» для того, щоб розвіяти сумніви коханої дружини, яка наслухалась пліток про зграї молоденьких дівчат, які, як подейкують «злі язики», раз у раз в’ються навколо її чоловіка в самому розквіті сил.

А той, що є сили, дотримується сімейних цінностей і живе мрією про те, що 43-річна дружина ще зможе народити йому спадкоємця.

Чим шокує колишній патрульний Володимир Шкодін свою дружину? Що він приховував і на що готовий, заради своєї мрії? Все це ви зможете побачити вже в понеділок, 2 березня, о 22.30 на каналі СТБ в психологічному проекті «Детектор брехні», щоправда проб’ється!

Video: Бывший милиционер решился на откровенную исповедь

Владимир Шкодин решился на участие в проекте «Детектор брехні» для того, чтобы развеять сомнения любимой жены, подозревающей мужа в изменах.

Читайте також