Детектор брехні

Героїня, яку ґвалтував рідний батько, прийде каятися перед дітьми

Героїнею сьомого сезону проекту «Детектор брехні» стала 52-річна Надія Астаф’єва з міста Кривий Ріг. Проживаючи під одним дахом з дочкою, зятем та онукою жінка відчуває себе зовсім самотньою. І замість спілкування з близькими, Надія напивається в своїй кімнаті, а потім влаштовує домочадцям скандали.
А так як молодій сім’ї йти нікуди, конфлікти лише набирають обертів.

Бажаючи розірвати замкнене коло, Надія вирішила вперше в житті сказати дочки правду про себе.

Виховуючись в умовах садизму, дванадцятирічна Надія регулярно піддавалася сексуальному насильству з боку рідного батька, всі спроби знайти захист у матері закінчувалися звинуваченнями дочки у брехні і наговорив.
При цьому дівчинка ще й страждала патологічної ревнощами до молодшого брата. Про якого завжди дбали і любили.
Жінка так і не зрозуміла, що таке справжня любов, і заміняла її ласкою чергового чоловіка. У підсумку, – двоє дітей, кинутих на піклування сусідок, батьків, батьків. Як результат, їх любов до матері так само не змогла розпочатися.

Але якщо дочка, що погодилася жити з матір’ю через малий заробіток, хоч якось спілкується з Надією, то її старший син почує мати вперше за 15 років.

Жінка навіть не здогадується, що хлопчик, якого вона кинула в 8-річному віці, буде чути її сповідь. Але чи зможе син, будучи вже дорослим чоловіком, пробачити жінку, яку проклинав весь цей час? І чи зможе Надія усвідомити вчинки, і хоча б спробувати навчитися любити.

Дивіться прем’єру сьомого сезону психологічного проекту «Детектор брехні», у понеділок, 26 січня, о 22.30 на СТБ!

Video: Женщина, которую насиловал родной отец, придет каяться перед детьми

Воспитываясь в условиях садизма, двенадцатилетняя Надежда регулярно подвергалась сексуальному насилию со стороны родного отца.

Читайте також