Детектор брехні

АНОНС: Дівчина ревнує чоловіка до рідної матері

Героїні наступного випуску психологічного проекту «Детектор брехні» Наталії Безкоровайній 29 років, вона з села Лозирки, Полтавської області. Працює жінка вчителькою молодших класів. Заміжня. Дітей немає.

Дівчина прийшла у крісло правди тому, що втомилася жити з чоловіком, який абсолютно не приділяє їй уваги. На грунті цього Наталя навіть почала ревнувати чоловіка до рідної матері! При тому, що у самої є багато секретів.

Наприклад, перший сексуальний досвід дівчина отримала з маніяком, який її зґвалтував. Після цього випадку Наталя не може мати дітей. А так, як Наталя поняття не має, що таке підтримка з боку близьких, всі свої образи і переживання дівчина тримала в собі.

Яким буде здивування групи підтримки, коли спокійна і врівноважена жінка, вперше, виплесне на них всю правду? І чи прийме родина Наталю після її одкровень?

Дивіться «Детектор брехні» у понеділок, 17 листопада, о 22.30 на СТБ! Правда проб’ється.

Video: Героиня проекта «Детектор брехні» ревнует мужа к матери

Девушка пришла в кресло правды потому, что устала жить с мужем, который абсолютно не уделяет ей внимания. На почве этого Наталья даже начала ревновать супруга к родной матери! При том, что у самой есть много секретов.

Читайте також