КУБ

Перемогти «КУБ» спробує тренер проекту «Зважені та щасливі»

У понеділок, 15 грудня, о 19:55 в «КУБі»: гаряча нероздільна любов, справжні подвиги та щирі зізнання!

Першим намагатиметься розібратися з Кубівськими проблемами психолог, а нині консультант-продавець побутової технікиОлександр. І хто знає, можливо, «КУБ» обзаведеться новими технологіями? Сашка прийдуть підтримати: кохана дівчина, сестра, племінниця та друг одногрупник! Обраниця хлопця зізнається ведучому Дмитру Танковичу, що вже давно мріє жити разом із коханим і чекає від нього першого кроку…  І Сашко саме заради неї прийшов на шоу! Хлопець уже давно вирішив, що освідчиться Аліні, та нарешті подарує їй омріяну обручку…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Танкович розповів і показав, як виграти у «КУБу»

Та чи відповість Аліна взаємністю? Та чи піддасться Олександру нова підступна гра, яку вигадав «КУБ»  – «Мозаїка»? Котрої злякався син Ігоря Кондратюка – Данило та котра не піддалася навіть переможцю шоу «Україна має талант» – акробату Дмитру Дудніку!

Молода бабуся Ольга, котра все життя пропрацювала вихователькою в дитячому садку гратиме за щастя своєї онуки Маргарити! Та недовго… Ольга «зашпортається» на грі «Коло»! І можливо вперше в Кубі гравець травмує себе! Чи зможе, бабуся Оля продовжити гру, аби здійснити мрію маленької Маргаритки та купити їй червоний дитячий джип?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Друзі фіналіста «Україна має талант-6» відмовляли його від азарту

Та боксер, суддя шоу «Україна має талант» та тренер «Зважені та щасливі» – вінницький веселун Слава Узелков! Разом із своєю сім’єю Слава виграватиме гроші, аби допомогти людям із зайвою вагою. Куб вивідає у зіркового гостя секрет його успіху… З тіні чоловіка вийде дружина Марина, котра влаштовує для чоловіка свої, домашні тренування та конкурси!

Не пропустіть у понеділок, 15 грудня, о 19:55 ігрове шоу «КУБ» на СТБ!

 

Video: Победить «КУБ» попробует тренер проекта «Зважені та щасливі»

В понедельник, 15 декабря, в 19:55 в «КУБе»: горячая нераздельная любовь, настоящие подвиги и искренние признания!..

Читайте також