КУБ

Народний улюбленець Толя Цуперяк прийде за грошима на шоу «КУБ»

Цього понеділка, 15 вересня, о 20:00 на СТБ усю КУБівську міць відчують на собі найяскравіші учасники шоу «МастерШеф» – Марина Шевченко, Марина Цуркан та гуру гострослів’я Анатолій Цуперяк.

Першою «братиме» Куб учасниця нового сезону «МастерШеф» – Марина Цуркан. Дівчина разом із сестрою, котра також цього року бореться за фартух головного кухаря країни, змусять Куб говорити  німецькою! На КУБівську думку гра дівчини буде просто «дастіш фантастіш».  Марина боротиметься за власну мрію – відкрити ресторан кухонь всього світу!

Тож, побачимо, чи вдасться Марині зловити за хвіст «птаха вдачі»? Адже на кону чималенька сума грошиків!

Марина Шевченко познайомить Куб зі своїм нареченим та це не завадить їй увесь час загравати з чотириметровим кубічним красенем! Вперше за всю історію шоу Куб відімкне голос учасника. Від таких див Сергій Чібар, що буде підтримувати дівчину, ледь не втратить свідомість.

Анатолій Цуперяк сходу роздаватиме «Привіти» на ліво та направо! Толік впаде в немилість перед Кубом та майже до кінця гри не розумітиме, що відбувається та чи виграв він півмільйона чи програв!? Народний улюбленець порадує своїх прихильників новими словечками та своєю легендарною єхидністю!

Не пропустіть! Куб – найсмачніший випуск! 15 вересня, о 20:00 на СТБ!

Video: Народний улюбленець Толя Цуперяк прийде за грошима на шоу «КУБ»

В этот понедельник, 15 сентября, в 20:00 на СТБ всю КУБивську мощь почувствуют на себе яркие участники шоу «МастерШеф» - Марина Шевченко, Марина Цуркан и гуру острословие Анатолий Цуперяк.

Читайте також