Битва екстрасенсів
Жаля Алекперова

Вік: 37 років

Звідки: Гянджа (Азербайджан)

Здібність: ясновидиця. 

Сестра Хаяла Алекперова. Як і він, працює зі Святою Книгою ― Кораном. Бачить минуле, передбачає майбутнє, за допомогою молитов може змінювати долю людини.

Понад 5 років тому Жаля зробила дуже сміливий учинок як для мусульманської жінки ― покинула свого чоловіка. Він виявився не тим, у кого вона закохалася, навіть піднімав на неї руку, через що її діти страждали не менше, ніж вона. І в якийсь момент Жаля вирішила, що так більше тривати не може. Родина була проти такого вчинку, боячись осуду людей. Жінку підтримав лише старший брат. Наполіг, щоб вона повернулася додому, і почав опікуватися нею і дітьми.

Коли Жаля була вагітна другою дитиною, у неї з’явився дар. Стосунки з чоловіком були напружені, тому був дуже великий ризик викидня. І в цей період вона побачила уві сні пророка Ібрагіма, який сказав їй, щоб вона не хвилювалась, адже її дитина народиться живою і здоровою, і дав їй дар допомагати людям.

Хаял Алекперов обурився, що сестра прийшла на проєкт «Битва екстрасенсів», навіть не спитавши його думки. Але рішення Жалі спробувати себе у проєкті було непохитним.

Атрибути для роботи: Коран, свічки, вода і вервиця; у роботі їй допомагає один з ісламських пророків Ібрагім.

Табу в роботі: у практиці немає нічого, чого вона боялася б.

Чому прийшла на проєкт? Хоче перемогти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: