Битва екстрасенсів

Сурен Джулакян

Сурен Джулакян став переможцем 16-го сезону «Битви екстрасенсів». Спадковий ясновидець та біоенергет, Володар часу. Дар отримав по чоловічій лінії батька –  дід і прадід Сурена займалися цілительством і передріканням. Переглядати події Сурену допомагає особливий секундомір, який переносить його в різні відрізки часу, а також улюблена колода Таро – ошо дзен. Має дві вищі освіти –  юридичну та медичну. Веде семінари та майстер-класи з метою допомогти якомога більшій кількості постраждалих від магічного впливу людей.

Сурен Джулакян є експертом проекту «Слідство ведуть екстрасенси». За час роботи на проекті Сурен розкрив безліч заплутаних історій. Наприклад, гучне вбивство цілої родини в м. Овідіополі. Тоді Сурен встановив, що звинувачення проти головного підозрюваного – чистої води фальсифікація. Пізніше допоміг розібратися в загибелі 6-річного хлопчика, якого через жахливу ​​халатність міської влади на смерть задавило пам’ятником в м. Краснограді. А ще під час змагань на «Битві» Сурен допоміг знайти тіло зниклого безвісти підлітка.

«Я отримав запрошення стати суддею «Битви екстрасенсів» в 19-му сезоні та неймовірно пишаюся покладеною на мене місією. Я присягаю бути об’єктивним і справедливим членом журі».

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: