Битва екстрасенсів

Олена Курилова

Двічі переможець «Битви екстрасенсів» в Україні – шостого ( «Чорні а білі») та восьмого ( «Боротьба континентів») сезонів.

Спадкова ясновидиця. Свій дар успадкувала від прадіда – священика, цілителя та ясновидця, репресованого в сталінські часи. Довгий час вивчала магічні методики, в тому числі білу й чорну магію. Зцілює, передбачає катастрофи й стихійні лиха. В роботі використовує дзеркала. За освітою фармацевт. Заміжня. Виховує доньку.

За час участі в двох сезонах Битви, а також у проекті «Слідство ведуть екстрасенси» завдяки Олені Куриловій було розкрито не одну гучну справу! Так, наприклад, вона допомогла правоохоронним органам знайти тіло зниклої в Запоріжжі вагітної жінки – Світлани Грабко й вказала на її вбивцю. А декілька років тому вона розслідувала справу про вбивство 15-річної Аліни Поркул, в якому під тортурами зізналися 11 осіб (троє з них наклали на себе руки). Тоді ясновидиця відчула, що вбивця – «в погонах» і через 2-3 роки він вчинить новий злочин. Цього літа у Врадіївці міліціонери жорстоко зґвалтували та побили до напівсмерті 29-річну Ірину Крашкову. Місцеві жителі, засоби масової інформації та самі співробітники міліції стверджують, що ці злочини скоїла одна й та сама людина!

Олена є постійним експертом проекту «Слідство ведуть екстрасенси» та тележурналу «Все буде добре». Входить до складу членів журі наймасштабнішого шоу людських надможливостей в Україні та світі «Битва екстрасенсів»:

«Я рада знаходиться тут. Дякую за довіру»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: