Битва екстрасенсів

Яким буде фінал «Битви екстрасенсів-16»?

Їх протистояння тривало більше чотирьох місяців. Вони приїхали з різних куточків планети, щоб продемонструвати свої надздібності. Для них «Битва екстрасенсів-16» не просто проект, а дуже важлива та невід’ємна частина їхнього життя, в якій вони доводили, що вони – кращі! Четверо фіналістів, четверо найсильніших ясновидців країни 2016 року у неділю, 25 грудня, дізнаються, хто з них став переможцем 16 сезону «Битви екстрасенсів»!

Ольга Волошина, Сурен Джулакян, Теодора та Ольга Стогнушенко день у день показували свої неймовірні здібності. Демонстрували силу і міць свого духу. Боролися з потойбічним. Однак, щоб стати такими, їм довелося подолати шлях з болю, страждання, втрат та навіть смерті!

БЭ-финал-1

«Вона мені заявила: «Я бачу енергію твоєї майбутньої дитини. Ціною свого життя вона хоче врятувати тебе!»…

«Вперше я почала щось відчувати у 8 років, коли передбачила смерть бабусі»…

«У мене зупинилося серце. Я пам’ятаю, як бачила себе на столі та лікарів, які намагалися мене врятувати»…

Однак не тільки фіналісти пожертвували багато чим у своєму житті. Решта учасників 16 сезону у відвертих інтерв’ю розповіли про себе те, що просто не вкладається у голові! Ви дізнаєтеся не тільки шокуючі й до нині невідомі факти біографії екстрасенсів нового покоління, а й дізнаєтеся ім’я переможця «Битви екстрасенсів-16»!

Не пропустіть грандіозний фінал 16 сезону наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» вже у неділю, 25 грудня, о 19:00 на СТБ!

Video: Яким буде фінал «Битви екстрасенсів-16»?

Яким буде фінал «Битви екстрасенсів-16»?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: