Битва екстрасенсів

Ясновидці розповіли таємниці та секрети популярної співачки

Гостей десятого випуску наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів-16» стала популярна в кінці 90-х на початку 2000-х років співачка та автор пісень Карина Плай. Що привело артистку до ясновидців?

«Я дуже великий скептик. Але екстрасенсам вдалося не тільки мене переконати в зворотному, а й викликати у мене захват та захоплення», – сказала Карина Плай, поспілкувавшись з учасниками 16 сезону «Битви екстрасенсів».БЭ-16-10 выпуск-6

Завданням екстрасенсів було знайти особисту річ співачки в магазині нового одягу. Умови випробування ще ускладнили тим, що в приміщенні, крім ясновидців, знімальної групи та героїні, перебували ще й звичайні покупці.

Чи не відволікло таке змішання різних енергій ясновидців? Чому деякі з них вказували на інші речі і мали рацію? Хто ще, крім співачки, став героями випробування? І про які шокуючих таємниці та секрети людей розповіли люди з надможливостями?БЭ-16-10 выпуск-8

Відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете у відео 10 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» ПРЯМО ЗАРАЗ:

Video: Ясновидці розповіли таємниці та секрети популярної співачки

Ясновидці розповіли таємниці та секрети популярної співачки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: