Битва екстрасенсів

Чорна відьма Ольга Волошина розповіла про 13-річну дочку

Швидше за все, про те, що у учасниці 16 сезону проекту «Битви екстрасенсів», чорної відьми Ольги Волошиної є дочка, ми б ніколи не дізналися, якби під час одного з випробувань 10 тижня про це не розповів запрошений гість випуску.БЭ-16-10 выпуск-10-волошина

Екстрасенси проходили випробування в одному з торгових центрів, коли ведучий і член журі Павло Костіцин побачив переможця проекту «Феномен», менталіста Артема Тихевича, що проходив повз. Паша запропонував йому спробувати перевірити здібності ясновидців і залишити в магазині свою особисту річ. Хлопець залишив шкатулку, яку знайшла чорна відьма Ольга Волошина.

Але яким було здивування всіх навколо, коли Артем став розповідати про особисте життя учасниці 16 сезону: «Почнемо з інтимного життя … Приблизно 5-6 місяців не складається з цим. Ви були у шлюбі, але зараз розлученні. У вас є дитина…»БЭ-16-10 выпуск-11

Неймовірно, але все, про що сказав Артем, підтвердила і сама Ольга: «Так, все вірно. І так, у мене є дитина. Моїй доньці зараз 13 років, але для мене вона ще дуже маленька».

Про що ще повідав менталіст і що у відповідь прочитала про нього чорна відьма – дивіться у 10 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» ПРЯМО ЗАРАЗ:

Video: Чорна відьма Ольга Волошина розповіла про 13-річну дочку

Чорна відьма Ольга Волошина розповіла про 13-річну дочку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: