Битва екстрасенсів

Олена Йоханессен: я хотіла швидше піти з проекту!

На восьмому тижні проект «Битва екстрасенсів-16» залишила пошуковець з Норвегії Олена Йоханессен. Нам вдалося поспілкуватися з учасницею 2016 року і дізнатися, чому вона хотіла швидше піти з проекту.

Олена, не образливо, що на 8 тижні вам довелося піти з проекту «Битва екстрасенсів-16»?

Справа в тому, що мій чоловік зараз лежить у лікарні в Норвегії, тому я проходила випробування тижня практично на автоматі, без включення в проблему. Я підсвідомо хотіла швидше піти і поїхати до чоловіка.

Які випробування вам давалися складніше?

Випробування, коли потрібно було визначити вбивцю … Просто нестерпно було відчувати біль, яку відчували герої. Це не піддається осмисленню…

Елена Йоханессен

Чи згодні ви з рішенням журі?

Згодна 50 на 50 … Хоча якщо судити за останнім тижнем, то скоріше – так …

Чому? Ви вважаєте себе слабкіше за учасників, що залишилися?

Категорично ні! Навпаки, я багатьом допомагала на цьому проекті. Дуже часто учасники просили поради і допомоги саме у мене. Моя авторська колода «Перо Фенікса» просто горіла в руках від різних прогнозів екстрасенсів і варіантів їх вирішення.

Що дала вам участь у «Битві екстрасенсів-16»?

Я відкрила в собі сторони, про які навіть не підозрювала … Але головне – знайшла друзів і однодумців! Це найцінніше надбання.

Елена Йоханессен

Елена Йоханессен

Може, навчилися чогось нового?

Так, особливо, що стосується космоенергетики і роботи з колодою Таро «Ошо», якими досконало володіє Сурен. У колоді «Ошо» – він Бог! Я не втомлююсь всім це повторювати (посміхається).

Хто гідний перемоги у 16 сезоні «Битви»?

Ольга Стогнушенко дуже хороша. Вона – професіонал, творить неймовірні речі і гідна перемоги. За три місяці в одній кімнаті, ми з нею стали як рідні сестри … Але мої симпатії і підтримка в фіналі смс-ками належить тільки яскравому та талановитому Сурену Джулакяну! Однозначно і без варіантів!

Як пройшов останній тиждень для Олени – дивіться вже зараз у 8 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів»!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: