Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів-16» запрошує на весілля!

Наймістичніший проект країни «Битва екстрасенсів-16» у неділю, 30 жовтня, о 19:00 буде шукати та знайде шлюбного аферист у день його весілля на черговій жертві, а також дізнається шокуючу правду «чорної вдови».

Екстрасенси нового покоління будуть проходити випробування в центральному РАГСі столиці, де їх з нетерпінням чекають чотири пари молодят.

1

Цей день повинен стати для них найщасливішим у житті, але виявиться він таким не для всіх …

«Біля тебе бачу дуже багато жіночих сліз – звернулася до одного з чотирьох наречених біла відьма Теодора – Будеш ти це все вигрібати!»

«Мені дуже хочеться навести порчу на цю людину» – сказала чорна відьма Ольга Волошина.

4

Хто і головне – чим так сильно розлютив відьом? Чому одна з пар опинилася на грані розлученя вже у перші хвилини випробування? І як може бути, що одні з молодят не бачили один одного до моменту зйомок програми?

У другому випробуванні учасники «Битви екстрасенсів-16» спробують з’ясувати причини смертей всіх чоловіків героїні випуску Євгенії. Неймовірно, але за свої 30 років жінка поховала п’ятьох чоловіків!

5

Невже Женя дійсно «чорна вдова», як її називають односельці? Чому, її чоловіки вмирають, як тільки відіграють весілля? І як шокують екстрасенси нового покоління жінку, її рідних та всю знімальну групу?

Не пропустіть прем’єрний випуск проекту «Битва екстрасенсів-16» у неділю, 30 жовтня, о 19:00 на СТБ!

Video: «Битва екстрасенсів-16» запрошує на весілля!

«Битва екстрасенсів-16» запрошує на весілля!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: