Битва екстрасенсів

Ясновидці відчули насильницьку смерть загиблих у ДТП братів

У березні 2016 року в Рівненській області троє братів загинули в результаті страшного ДТП. Місцева поліція стверджує, що хлопці зіткнулися на мотоциклах. Але на транспортних засобах не було навіть подряпини, а тіла постраждалих перебували в дуже дивних положеннях. Правду з’ясовували екстрасенси нового покоління – учасники «Битви екстрасенсів-16».

«Мій син був дуже побитий. На його голові було видно сліди від ударів. А у його пасажира – Максима, який сидів у нього ззаду, була рана, по якій теж було зрозуміло, що хлопця чимось стукнули», – каже батько одного з хлопців.

3

З рідними загиблих згодна й експерт-криміналіст проекту Наталія Костильова: «Травми, які були у всіх трьох хлопців були не характерні для ДТП. У них були розбиті голови фактично однаково – ззаду на потилиці. І це травми, швидше за все, від удару тупим металевим предметом».

Виходячи зі слів рідних та експерта-криміналіста, виникає питання, як такі травми могли бути на тілах загиблих, якщо вони зовсім не характерні для ДТП?

«Я бачу яскраве світло на дорозі. Саме воно убило їх!» – розповів екстрасенс Кінг Ква Зулу.

В ході розслідування про незрозуміле світло говорила ще одна ясновидиця Ольга Стогнушенко. А чорна відьма Ольга Волошина й зовсім шокувала всіх присутніх: «Це дорога смерті! Вона веде прямо до Пекла!»

1

Так чому ж на звичайній сільській дорозі щомісяця трапляються аварії з летальним результатом? Хто винен у смерті хлопців – вони самі або їх все ж убили, як припускають рідні?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ 4 випуск 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів»! Ясновидці розповіли всю правду!

Video: Ясновидці відчули насильницьку смерть загиблих у ДТП братів

Ясновидці відчули насильницьку смерть загиблих у ДТП братів

Video: Ясновидці відчули насильницьку смерть загиблих у ДТП братів

Ясновидці відчули насильницьку смерть загиблих у ДТП братів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: