Битва екстрасенсів

Знімальну групу, яка знайшла тіло у лісі, довго відкачували після зйомок

У минулому випуску 16 сезону «Битви екстрасенсів» знімальна група проекту знайшла у лісі тіло чоловіка. Це був Юрій – син жінки, яка звернулася за допомогою до учасників «Битви екстрасенсів-16» ще у другому випуску. Після завершення зйомок, люди з надможливостями не припинили пошуки та вказали, де, імовірно, може перебувати зниклий хлопець. Ми вирішили дізнатися у керівника «Битва екстрасенсів-16» Наталії Сукач подробиці цієї справи.

3

Наталю, розкажіть, як проходила робота над пошуками зниклого хлопця?

Ми знайшли тіло в двох кілометрах від місця, на яке спочатку вказували екстрасенси, і куди вони самі їздили на пошуки. Цією справою займалася Олена Йоханессен, так як спочатку до неї звернулася мати зниклого хлопця. Олена Йоханессен – екстрасенс-пошуковик, у себе в Норвегії вона співпрацює з поліцією з пошуку зниклих без вісти. До Олени приєдналися Ольга Стогнушенко, емпат з Дніпра, та Сурен Джулакян, екстрасенс з Вірменії.

Після чого ви вирішили поїхати на те місце, де була страшна знахідка?

Ми прочісували всі лісопосадки неподалік від місця, яке вказали екстрасенси. Вони по телефону керували знімальною групою. Ми описували їм, що ми бачимо, а вони підказували, які їм йдуть картинки. «Тут має бути велике дерево, праворуч від нього стежка», – ми йшли за орієнтирами, які екстрасенси давали по телефону.

Елена Йоханессен

Олена Йоханессен

Вам вже доводилося стикатися з подібними зйомками? Думаю, знімальна група абсолютно не була готова до того, що побачила у лісі …

Колектив «Студії Пілот» вже кілька років робить програму «Слідство ведуть екстрасенси». І під час зйомок одного з випусків Магдалена Мочіовскі та Ілона Калдре точно вказали місце, де шукати тіло зниклої безвісти дівчини. Тоді ясновидці відчули, що дівчина втопилася, провели спеціальний обряд, щоб тіло з’явилося протягом 90 днів. На 61 день тіло знайшли саме в тому місці. Але наша знімальна група при цьому не була присутня. А що стосується «Битви екстрасенсів», то це точно вперше! Екстрасенси часто дають поради героям програм, вказують на вбивцю в розслідуваннях, але щоб вказати місце, де шукати зниклу людину й СПРАВДІ знайти його саме там, таке вперше! І рівень екстрасенсів 16 сезону, звичайно, дійсно вражає. Знімальна група, яка власне і знайшла тіло Юрія, звичайно, перебувала в шоковому стані. Всіх трусило, деякі плакали. Ми довго ще відкачували їх.

У програмі показали, що мама зниклого хлопця впізнала його останки. А чи є вже висновки судмедексперта?

Так, є. Це аналіз ДНК, який підтверджує, що це дійсно Юрій – син жінки, яка звернулася за допомогою до екстрасенсів.

1

В кінці сюжету сказали, що екстрасенси відчувають, що хлопця вбили…

Екстрасенси стверджують, що бачать насильницьку смерть. Поки підтвердження цих слів поліцією у нас немає. Але нам здається, що слова екстрасенсів підтверджує проста логіка: як тіло зниклого могло опинитися у лісі? Чому хлопець був  там, якщо прийшов сам, і від чого помер? Ми не маємо права озвучувати висновок судмедексперта. Але те, що бачила в лісі наша знімальна група, стан, в якому було тіло, наштовхують на думку про те, що в цій справі щось нечисто.

Якщо це вбивство, чи плануєте ви розслідувати його з екстрасенсами далі?

Ми в жодному разі не залишимо цю справу. Екстрасенси не помилилися ні в чому: ні в тому, що хлопець мертвий, ні в тому, де шукати тіло. Підстав не довіряти їх передчуттям, у нас немає. Ми висловлюємо свої співчуття матері та рідним Юрія. І обіцяємо надати їм будь-яку посильну допомогу в розслідуванні цієї справи.

главная

Дивіться 3 випуск 16 сезону «Битва екстрасенсів» та стежте за новинами на сайті проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: