Битва екстрасенсів

Хребет корови та труна у спальні … Екстрасенси готові на все заради перемоги!

Учасників «Битви екстрасенсів-16» залишилося 11. Кожен з них готовий заради перемоги на все і у неділю, 16 жовтня, о 19:00 вони це доведуть!

У студії, куди привезуть людей з надможливостями, буде знаходитися п’ять героїв про яких учасники повинні будуть розповісти про них через їх медалі. Екстрасенси повинні не просто відчути, яка медаль кому належить, а й розповісти історію героя випробування. Ясновидцям належить відчути страшні таємниці та шокуючі історії з життя володарів цих нагород.

1

У другому випробуванні екстрасенси розслідуватимуть звіряче вбивство 25-річної вчительки музики. Дівчина загинула від задухи, а її пошматоване тіло знайшли рідні батьки! Вперше за допомогою у «Битву екстрасенсів» по ​​одній і тій ж справі, не спілкуючись між собою, звернулися відразу чотири сторони. Деякі з тих, хто звернувся, навіть не знають один одного, а деякі й зовсім – один одного ненавидять. Але всі вони хочуть дізнатися правду про те, хто скоїв це жорстоке вбивство.

2

Всі герої перебували в різних таємних кімнатах. Екстрасенс мав право зайти тільки в одну з них. В яку – він повинен був відчути сам!

А також – знахідка від якої холоне серце! Учасники «Битва екстрасенсів-16» знайшли зниклого хлопця, мати якого звернулася до них у другому випуску проекту, коли ясновидці проходили випробування на ешафоті. Це був шок для всіх!

3

Де весь цей час був хлопець – дивіться у неділю, 16 жовтня, о 19:00 на СТБ!

Video: Хребет корови та труна у спальні ... Екстрасенси готові на все заради перемоги!

Хребет корови та труна у спальні ... Екстрасенси готові на все заради перемоги!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: