Битва екстрасенсів

Ольга Сумська обличчям до обличчя зустрілася з жорстоким вбивцею

Минулого тижня найсильніші екстрасенси 2014 проходили випробування у в’язниці суворого режиму, де відбувають покарання вбивці, маніяки та насильники. За ходом випробування стежила актриса та ведуча Ольга Сумська. Про свої враження від поїздки у це страшне місце вона ексклюзивно розповіла сайту www.stb.ua/bitva.

Ольга – постійна гостя та експерт «Битви екстрасенсів». Однак, незважаючи на вже багатий досвід у зйомках нашої програми, їй складно впоратися з емоціями, які просто таки вирують на знімальному майданчику.

Сергій Кобзар та Ольга Сумська у в'язниці суворого режиму

Сергій Кобзар та Ольга Сумська у в’язниці суворого режиму

«Я не приховую свої емоції і вихлюпую все на майданчику. Особливо це було добре видно в гучній програмі «Битви», яку ми знімали в Житомирі у в’язниці суворого режиму – говорить Ольга. – Я досі не можу зрозуміти, як мене занесло туди. Стояти поруч із серійними вбивцями та дивитися їм прямо в очі – це дуже складно. Мені довелося ще довго відходити від зйомок».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дух вбитої дівчинки вселився в кішку прямо на зйомках «Битви»?

Ольга Сумська уже кілька сезонів поспіль відвідує зйомки наймістичнішого проекту країни. Актриса навіть підтримує зв’язок з деякими екстрасенсами минулих сезонів:

Ясновидиця Джулія Мак-Кензі розповідає про ув'язнених Ользі Сумській

Ясновидиця Джулія Мак-Кензі розповідає про ув’язнених Ользі Сумській

«Я добре продовжую спілкуватися з учасниками 13 сезону «Битви екстрасенсів». Я можу до них звернутися в будь-який момент, а вони допоможуть мені пояснити, що відбувається в моєму житті на певному етапі. Всі просто шоковані цією програмою. Особливо моментом, коли Рубіна, зовсім раптово для всіх, розбила дзеркало. Осколки розлетілися в різні боки, а один мене навіть зачепив».

Також Ольгу вразили співробітники в’язниці.

Співробітниця в'язниці спостерігає за ходом випробування

Співробітниця в’язниці спостерігає за ходом випробування

«Я була просто вражена тим, який оптимізм та доброту випромінювали ці люди – говорить актриса. – Здавалося б, що це місце може дуже сильно пригнічувати, але тільки не їх. Вони були дуже люб’язні з нами і навіть зробили екскурсію для знімальної групи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екстрасенси вказали на вбивцю школярки

Як екстрасенси проходили це випробування, дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:

Video: Ольга Сумская лицом к лицу встретилась с жестоким убийцей

О своих впечатлениях от поездки в тюрьму строго режима актриса и ведущая Ольга Сумская эксклюзивно рассказала сайту www.stb.ua/bitva...

 

Video: Ольга Сумская лицом к лицу встретилась с жестоким убийцей

О своих впечатлениях от поездки в тюрьму строго режима актриса и ведущая Ольга Сумская эксклюзивно рассказала сайту www.stb.ua/bitva...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: