Битва екстрасенсів

Ясновидиця Джулі Мак-Кензі побачила смерть чоловіка

Учасниця «Битви екстраенсов-14» Джулі Мак-Кензі за час зйомок програми не раз допомагала людям, проходила найскладніші екстрасенсорні та психологічні завдання. Проте мало хто знає, що працюючи з багатьма складними справами, Джулі найважливішим екстрасенсорним моментом вважає той, коли врятувала життя свого чоловіка Міка. Як це було, ясновидиця ексклюзивно розповіла сайту www.stb.ua/bitva.

«Цей випадок стався після смерті тата, Мік і я зустрічалися з моєю мамою та сестрою на вечері барбекю біля водоспадів у гірському національному парку Тамборін», – розповіла екстрасенс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям скоро буде нічим дихати!

Коли сім’я Джулі прибула на місце, то була вражена одним з водоспадів парку під назвою Седар-Крік Фоллс. Люди, які перебували там, стрибали з краю скелі у велике місце для купання внизу:

Экстрасенс Джули Мак-Кензи

Екстрасенс Джулі Мак-Кензі

«Ми плавали і я відчувала, що мене зовсім ніщо не турбує. Розслабляючись у воді, я повернулася і побачила, як Мік підіймається на вершину водоспаду. Раптово, мене охопило почуття напруженості. Я закричала, щоб він спускався вниз і пояснила, що не хочу, щоб він стрибав. Мене не турбувало, що це роблять інші люди, головне – не він. Мік посміявся і подумав, що я жартую, але я була дуже серйозна. Сказала, що якщо він стрибне, то негайно піду».

Родичі ясновидиці намагалися заспокоїти її. Але вона пояснила, що не знає чому, але ні за яких обставин не дозволила б чоловікові стрибати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як за допомогою звичайної прикраси залучити здоров’я та багатство?

«Це було так на мене не схоже – говорить Джулі. – Я завжди була рада плисти за течією, але не цього разу. Я сказала Міку, що не хочу дзвонити його сім’ї та говорити, що він стрибнув і розбив обличчя, і що ми не могли знайти його впродовж трьох днів. Я не хотіла, щоб це було на моїй совісті».

Джули Мак-Кензи

Джулі Мак-Кензі

Чоловік Джулії Мік погодився не стрибати і знехотя спустився з верхівки скелі, щоб заспокоїти дружину. Всі були вражені, що ясновидиця не відступила. У всіх зіпсувався настрій, і сім’я вирішила повернутися на кемпінг:

«Коли ми йшли звідти, я чітко пам’ятаю, як повз проходив молодий американець років 20-ти, який увійшов у воду зі своїми друзями. Я чула, як він сказав: «Я збираюся туди залізти і стрибнути». Він був наступною людиною, яка збиралася стрибнути з верхівки скелі у воду. Мені було невідомо, що практично відразу після того, як ми повернулися, хлопці почули, що американський турист не сплив після стрибка з водоспаду. Як я і передбачила, приїхала поліція. Його тіло спливло через три дні, а його обличчя було сильно пошкоджено (пропав 3 квітня 1999 і був знайдений 6 квітня 1999). Саме тому я і кричала на Міка, коли була так засмучена. Звичайно ж, я сказала: «Я ж тобі казала». Але я вдячна Богу за те, що у мене вистачило сміливості слідувати своїй інтуїції та в той день наполягти на своєму».

Стаття в місцевій газеті про хлопця, який потонув

Стаття в місцевій газеті про хлопця, який потонув

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не можете схуднути? Кидайте дієту, беріться за ауру!

[vote id=8935]

Обережно! Від вибору будинку залежить ваше життя! Подробиці – У ВІДЕО:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: