Битва екстрасенсів

Домовик може врятувати вашу родину

Домовик – це дух дому, який оберігає його від нечистої сили та зберігає спокій його жителів. Як «подружитися» з ним, щоб у вашому домі завжди був мир, достаток та спокій, розповіла учасниця тринадцятого сезону «Битва екстрасенсів» Лариса Гуцану.

Емпат з Одеси каже, що при переїзді на нове місце проживання, потрібно покликати з собою свого домовика:

«Робиться це так: візьміть шматок хліба (хліб слід відламувати, а не різати ножем), потім посипте його сіллю (так, як би ви посолили для себе), потім візьміть будь-які цукерки, налийте молоко в прозору склянку, та насипте трохи маку на блюдечко. Все це поставте на стіл та скажіть: «Домовой-домовеюшка, господар батюшка, тобі хліб, сіль і підношення, а нам – радість, любов, і розраду. Дари наші прийми, і за нами в новий будинок піди».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли у українських військовослужбовців строкової служби буде дембель?

Дари слід приготувати і на новому місці проживання, радить Лариса. Також такі підношення тільки вже без прохання роблять і коли домовик злиться. Іноді домовик, знаючи, що може щось статися погане, намагається попередити своїх господарів. Тому в будинку та з мешканцями можуть відбуватися дивні речі.

«Якщо домовик душить молоду дівчину, то вона незабаром вийде заміж. Якщо молодого хлопця – попереджає про важку хворобу. А якщо душить всю сім’ю, то попереджає про небезпеку: пожежу, смерті, крадіжки… Щоб домовик не душив діток, їм слід одягати натільні хрестики. А ще стежити, щоб ікони в кімнаті, де сплять малята, стояли біля узголів’я, а ні біля ніг – розповіла емпат – Якщо ж дух часто шумить, б’є посуд, рве речі або ховає їх, то слід завести тварину – кота. Інших вихованців домовик не переносить. Хоча бувають винятки. Наприклад, якщо собака, то вона повинна бути спокійною».

Дух, який оберігає ваш будинок від нечистої сили та зберігає його, може попереджати і про інші неприємності.

Лариса Гуцану

Лариса Гуцану

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можемо ми змінити свою долю?

«Якщо домовик скинув ікону, то попереджає, що буде кілька років неприємностей. В такому випадку слід освятити місце, де ви живете і переглянути свої речі. Якщо ви знайшли чужі або в них дивні предмети, такі як: перев’язане пір’я, червоні нитки, свічки, то слід від них позбутися через вогонь. Потрібно стежити, щоб при їх ліквідації не потрапив дим на людину. Після того, як ви позбудетеся від цих речей, слід подякувати вашому домовику, так як він вам допоміг», – розповіла Лариса Гуцану.

Але домовики бувають і злі – це ті, які не задоволені господарями.

«Якщо люди, які живуть в будинку, лаються, п’ють, жадібні або заздрісні, то домовик всіляко намагатиметься вигнати таких людей з житла – каже екстрасенс. – Щоб цього не сталося, слід поміняти свої дії, і примиритися з ним. Якщо він вже зовсім невгамовний, то слід вшивати в подушку 100-150гр чебрецю, посипати кути маком та свячоной водичкою – це допомагає, але тільки на деякий час».

В деяких сім’ях є кілька домових… Таке буває якщо люди часто переїжджають і хороші, то вони і без запрошення йтимуть за ними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вас мучить безсоння? Не впадайте у відчай!

«Якщо ви в гостях і вас душить чужий домовик, то слід осінити себе хрестом правою рукою і читати «Отче Наш» сім разів. Ця молитва має силу якщо прочитати її саме сім разів, або – 144 рази. – каже Лариса Гуцану – Якщо ви заціпеніли від страху і не можете перехреститися рукою, то це слід зробити у роті язиком, торкаючись неба і подумки читаючи молитву «Отче Наш».

Домовому слід допомагати охороняти поріг від нечистої сили або поганих людей, радить екстрасенс:

«Потрібно зробити оберіг вашого порога на осиковий зріз. Берете осиковий зріз і на нього трьома великими церковними свічками капаєте воском і читаєте «Отче Наш», поки не догорять свічки до самого кінця. Потім цей зріз з воском прикладаємо до одвірка, або до стінки ближче порогу. Посипте поріг свяченим маком та побризкайте водою святою. Це дуже допомагає домовому охороняти ваше житло. Але, слід періодично дивитися на осику, так як вона темніє, а коли це відбувається, значить, вона забирає все погане і вже не може очищати і допомагати. Потрібно зробити новий зріз».

Зрозуміти який у вас домовик – добрий чи поганий – можна легко. Є прикмета: коли в будинку багато їжі (особливо солодкого), коли складно з грошима, то це – добрий. Якщо ж їжі мало, хоча регулярно купується, то це – поганий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кинути курити допоможе енергетика місяця

На цьому все! Про вартових наших осель, від всякого зла та нечисті і недобрих думок людей.

Ясновидці розповіли, що довгі роки приховувала фіналістка «Битви екстрасенсів-13»! Подробиці – у відео:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: