Битва екстрасенсів

Екстрасенси допомогли жінці, яка 10 років відчувала біль вбитої сестри

В одному з випробувань минулого тижня екстрасенси шукали причини нез’ясовного болю 33-річної мешканки Донецька Ірини Гречко.

Жінка вже кілька років мучиться від нестерпного болю у всьому тілі. Лікарі не можуть поставити діагноз, і визначити причину захворювання. Сім’я в розпачі! Їх рідна людина не може повноцінно жити, працювати, займатися домашніми справами. При живій матері її двоє неповнолітніх дітей фактично ростуть сиротами.

«Вона не спить. Весь час мучиться. Нікуди не виходить – розповідали рідні Ірини. – Ми весь час спимо з телефоном, аби відразу ж викликати швидку допомогу, якщо терміново знадобиться. А найстрашніше – у неї вже зупинялося серце! Вона боїться, що помре, залишивши двох дітей сиротами».

Жінці настільки погано, що вона навіть не змогла приїхати на зустріч з екстрасенсами, а для неї і її родини вони були останнім шансом на порятунок. Тому на зустріч з людьми, які володіють надможливостями, приїхала мати Ірини Віра.

Віра Гречко - мама Ірини

Віра Гречко – мама Ірини

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Камери «Битви-14» зафіксували духа

Першим проходив випробування циганський ясновидець Арман Цибульський. Йому вдалося відчути, що у юному віці Ірина пережила клінічну смерть.

«Вона напилася таблеток. Ми були з чоловіком на дачі. Приїхали тільки о 10 годині вечора. До того часу вона вже була у швидкій», – розповіла Віра.

Дівчина дивом вижила. Мати досі не знає, чому дочка пішла на такий крок.

«Коли людина намагається покінчити життя самогубством, вона вже однією ногою у Пеклі. Ірина сама перетворила своє життя на Пекло. Але й матір її винна. Вона не приділяла дочці наложної увагу в складний підлітковий період», – впевнений циганський ясновидець.

Але раптово Арман почав говорити про якісь смерті, які, як він вважав, були безпосередньо пов’язані з тим, що зараз відбувається в житті Ірини:

«Я бачив кров на стінах. Два закривавлених тіла і море. Скорбота сотень людей біля двох трун. Мені було складно прив’язати ці видіння до чого-небудь. Я знав, тільки те, що причина болю Ірини – чиясь смерть».

Циганський ясновидець Арман Цибульський

Циганський ясновидець Арман Цибульський

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ясновидці розповіли, що довгі роки приховувала фіналістка «Битви екстрасенсів-13»

Про закривавлені стіни згадала і ясновидиця Анна Васильченко:

«Мені наснився дивний сон. У ньому були двоє. Їх облич я не бачила, але по силуетах зрозуміла, що це чоловік та жінка. Ще було виразно видно закривавлені стіни та дзеркало».

Вже два екстрасенси розповіли про вбивства. Але хто ці загиблі, і яке відношення вони мають до Ірини? На ці питання спробувала відповісти медіум з Австралії Джулі Мак-Кензі.

«Відчуваю, зараз у Ірини якісь проблеми з тілом – розповіла екстрасенс про ту проблему, з якою звернулася жінка у програму «Битва екстрасенсів-14». – А також неймовірний зв’язок з якоюсь мертвою жінкою. Вони дуже схожі. Це її сестра і її вбили! Я бачу дуже багато крові».

Складно повірити, але понад десять років тому сестру Ірини Оксану з чоловіком Сергієм знайшли мертвими. Їх жорстоко вбили.

«Це було резонансне вбивство. В голові не вкладається, за що і хто міг таке вчинити?» – з жахом згадує сім’я Гречко.

Для Ірини та її родини екстрасенси були останнім шансом на порятунок

Для Ірини та її родини екстрасенси були останнім шансом на порятунок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ясновидюща Анна Васильченко розповіла, як зберегти красу та молодість

«На жаль, працювали професіонали – їх дуже жорстоко й швидко убили. – розповіла про те, що побачила Джулі – Бачу дві причини, через що це сталося – гроші та важливі документи, які пов’язані з цифрами та податками. Крім усього, відчуваю, що чоловікові погрожували».

Сергій працював головним бухгалтером «Донецьквугілля», але в останній рік займався власним бізнесом – продавав гірничодобувну техніку і планував відкрити мережу готелів у Криму.

«Сережа вклав великі гроші в «Криворіжсталь» і це було зроблено під тиском», – кажуть родичі загиблих.

«Це як помста чиновників за те, що він відмовився робити – продовжила розповідати екстрасенс. – Дух чоловіки хоче, щоб я розгадала якусь шараду. Я чую від нього «король, якого скинули».

«Чесно кажучи, ми боялися почути саме це. Тому що проти бізнес-еліти Донецька і проти колишньої влади ми безсилі», – зізналися рідні Ірини.

Які ще шокуючі подробиці вбивства подружжя розповіли екстрасенси? Чи змогли вони допомогти родині Гречко відновити справедливість? Чому циганська ясновидиця Рубіна Цибульська сказала про Ірину наступне: «її дар став для неї прокляттям»? І головне – яка ж причина неймовірного болю, який відчуває молода жінка?

Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська

Циганська ясновидиця Рубіна Цибульська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завдяки Олені Курилова вбивць вагітної жінки засудили довічно

Відповіді на ці та інші питання ви знайдете, подивившись відео програми «Битва екстрасенсів-14» ПРЯМО ЗАРАЗ:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: