Битва екстрасенсів

АНОНС: Він обдурив 500 жінок! Чи зможуть екстрасенси зловити на гарячому … бабія?

Цього тижня учасників чотирнадцятого сезону наймістичнішого шоу країни «Битва екстрасенсів» чекають нові нелегкі, і навіть провокаційні випробування. Хто з екстрасенсів не впорається і не знайде серед чоловіків того, хто вклав до ліжка півтисячі жінок!? Хто з найсильніших екстрасенсів 2014 не зможе розповісти подробиці жорстокого вбивства молодої дівчини? Про це – дізнаємося у неділю, 26 жовтня, о 19:00 в програмі «Битва екстрасенсів».

Чи зможуть екстрасенси знайти бабія?

Чи зможуть екстрасенси знайти бабія?

Комусь потрібна любов на все життя. Йому – на ніч. Він хвалиться, що уклав до ліжка півтисячі жінок! І зупинятися на досягнутому не збирається. Як розпізнати бабія і ловеласа з першого погляду? Вивести на чисту воду справжнього Дон Жуана – безпринципного і зухвалого – спробують найсильніші екстрасенси 2014 року.

За ходом випробування спостерігали дівчата

За ходом випробування спостерігали дівчата

«Бабій дуже сильно відрізняється від звичайної людини – розповіла шаманка з Іжевська Ірина Богданова. – По-перше, аура у нього яскраво-червона. Адже він використовує свій величезний сексуальний потенціал. По-друге, він постійно бреше, тому що бабій просто брехун, і від цього його аура розряджена і вся в дірочках, як сир «Маасдам»!

Бабій дуже сильно відрізняється від звичайної людини, вважає ясновидиця

Бабій дуже сильно відрізняється від звичайної людини, вважає ясновидиця

«Не попалася йому жінка, яка б відірвала йому переднє місце. Жіночі сльози до хорошого не призводять», – не втомлювалася повторювати під час випробування циганка Рубіна Цибульська.

А ось ясновидиці та емпату Галині Потоцькій вдалося відчути весь чоловічий потенціал головного героя: «У цієї людини хороші фізіологічні дані. Він можете протягом 5-6 годин до десяти разів займатися сексом!»

Циганка Рубіна Цибульська

Циганка Рубіна Цибульська

Чи зможуть екстрасенси знайти серед героїв випробування справжнього бабія? Яке подія примусила екстрасенса терміново покинути знімальний майданчик та виїхати додому? І кого серед героїв випробування собі в чоловіки вибрала медіум Джулі Мак-Кензі?

[vote id= 6916]

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ В ПРОГРАМІ:

Дочка вчительки із села Добринь що на Житомирщині знайшли зґвалтованою та вбитою на шкільному подвір’ї! Те, що побачили жителі селю назавжди врізалося у їх пам’ять. Такого звірства вони не бачили навіть у фільмах жахів.

«У неї на обличчі була суцільна рана. На шиї – сліди від рук, як її душили. Обличчя … не хочеться навіть говорити – у смятку. Яким звіром потрібно бути, щоб так знущатися з людини?» – задаються питанням всі жителі маленького селища.

Під підозру потрапив однокласник дівчини, з яким вона бачилася напередодні. Він до цих пір знаходиться у СІЗО, хоча ніяких прямих доказів його провини не було знайдено. Чому ж правоохоронці досі не відпустили хлопця? Хто міг так познущатися над молодою дівчиною? І чи зможуть ясновидці розкрити цю заплутану справу?

«Ця людина продовжує наносити удар. Маленька брудна істота починає виходити і розправляє шалені червоно-чорні крила. Це як демон пристрасті!»

«Сонце починає пульсувати як кривава рана. Її смерть від руки людини, яку вона любила. О, Боже, який жах!»

Про якого демона говорять ясновидці? Невже дівчину по-звірячому вбила людина, яку вона знала і любила?

Не пропустіть у неділю, 26 жовтня, о 19:00 програму «Битва екстрасенсів-14» на СТБ.

Video: Экстрасенсы будут искать … бабника!

На этой неделе участников четырнадцатого сезона самого мистического шоу страны «Битва экстрасенсов» ждут новые нелегкие, и даже провокационные испытания...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: