Битва екстрасенсів

Проект покинув перший ясновидець

На третьому тижні команда ясновидців попрощалася з одним зі своїх колег.

Екстрасенсам довелося ризикувати своєю безпекою, а комусь навіть пожертвувати хорошими відносинами з колегами, аби пройти найризикованіше та непередбачуване випробування за всю історію «Битви».

А в другому випробуванні ясновидці розслідували найгучнішу кримінальну справу сезону – вбивство заслуженого артиста України Василя Тищенка.

Не всі учасники змогли впоратися з поставленими перед ними завданнями. Однак більшість гідно показало свої здібності і серед них члени журі обрали найсильнішого екстрасенса тижня. Ним став циган з Петербурга Арман Цибульський: «Я був дуже здивований. Не приховую, вибір журі мене обрадував, а емоції просто переповнювали».

Циган з Петербурга Арман Цибульський

Циган з Петербурга Арман Цибульський

Найслабшим учасником тижня на думку журі став 18-річний некромант Микола Бурлака:

«Я трохи засмучений, що покидаю проект, але і дуже радий, що у мене була можливість взяти участь у «Битві екстрасенсів-14». Я вдячний знімальній групі та членам журі, що дали мені шанс показати і випробувати свої здібності».

Боротьба триває і стає все запеклішою. Хто не відступить перед жорсткими випробуваннями і дійде до фіналу – покаже час. Не пропустіть наступний випуск проекту «Битва екстрасенсів-14» на СТБ!

18-річний некромант Микола Бурлака першим покинув проект

18-річний некромант Микола Бурлака першим покинув проект

А також ВЖЕ ЗАРАЗ читайте ексклюзивне інтерв’ю Миколи на сайті «Битви». Кого він вважає гідним перемоги у 14-му сезону? Чого боїться в житті? А також відповідь некроманта – чи варто живим боятися мертвих.

Video: Проект покинул первый ясновидец

На третьей неделе команда ясновидящих попрощалась с одним из своих коллег...

[vote id=6643]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: