Битва екстрасенсів

Тиждень випробувань на «Битві екстрасенсів-14» закінчився госпіталізацією

Під час підведення тижневих підсумків «Битви екстрасенсів», ясновидиця Галина Потоцька так розхвилювалася, що їй довелося викликати невідкладну швидку допомогу.

Учасники якраз вирішували, хто покине проект цього тижня, і раптом Галина зблідла, схопилася за серце й вийшла з приміщення. Вона ледве трималася на ногах. Знімальна група та решта учасників кинулися за нею, намагалися привести ясновидицю до тями, і було зрозуміло – жінка потребує допомоги медиків. Лікарі швидкої, яка приїхала за кілька хвилин, надали Галині першу допомогу, і відвезли її в лікарню.

Галині Потоцькій стало погано під час зйомок

Галині Потоцькій стало погано під час зйомок

Учасники «Битви екстрасенсів» не на жарт схвилювало те, що трапилося. Деякі висловив припущення, що Галину переслідує якийсь загадковий кармінний недуг. Більшість ясновидців впевнені – на Потоцьку було здійснено магічну атаку. Чи справді хтось із екстрасенсів розправляється з конкурентами, закликаючи прокльони – поки не відомо.

Лікарі кажуть, що стан Галини важкий, але стабільний. Схоже, що у ясновидиці стався серцевий напад. Це серйозна проблема зі здоров’ям і вона вимагає невідкладного лікування. Тому подальша участь Галини Потоцької в «Битві екстрасенсів-14» під загрозою.

Ясновидецю довелося госпіталізувати

Ясновидецю довелося госпіталізувати

Хто з суперників винен у раптовій хворобі Галини? І чи зможе ясновидиця продовжити участь у проекті? Про це та багато іншого дізнаєтеся вже 19 жовтня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: