Битва екстрасенсів

АНОНС: Вбивство по мінімальному тарифу на «Битві екстрасенсів-14»

Не так давно на СТБ стартував новий чотирнадцятий сезон єдиною в світі міжнародної «Битви екстрасенсів». Відбіркові випробування позаду і визначені дванадцять найсильніших екстрасенсів 2014 року. Але учасники ще не знають – те, що вони пережили раніше, тільки початок і попереду їх чекає жорстока боротьба за звання переможця «Битви-14». Хто з них вистоїть, а хто покине проект вже цього тижня?

Вони – напівлюди, напівзвірі. На них полює цілий спецпідрозділ. І перемогти цих перевертнів не вдалося ще нікому. Цієї неділі один з них кине виклик екстрасенсам. Чи зможуть ясновидці зловити «зайця», або іншими словами, – безбілетника в електричці?

«Перший раз працюю в таких умовах. Багато народу, дуже збиває енергетика, духота, поїзд гойдається, налаштуватися дуже складно», – розповіла циган Арман Цибульській.

Циган Арман Цибульській

Циган Арман Цибульській

«О-о-о! Тут найжахливіші туалети в світі. Я навіть свого ворога туди не пустила б! – розповіла про свої враження від українських поїздів ясновидиця з Гваделупи Вінус – Чому ж так багато людей? Не можу сконцентруватися…»

Працювати екстрасенсам дійсно довелося, м’яко кажучи, в екстремальних умовах: натовп народу, літня духота і тряска складу, який набирає швидкість. Чи не завадить це екстрасенсам показати позитивний результат?

Шаманка из Ижевска Ирина Богданова

Шаманка з Іжевська Ірина Богданова

Люди, які перебували в момент випробування в вагоні – випадкові пасажири. Кожен з них теж мав можливість перевірити на що здатні екстрасенси. Яку страшну таємницю відкрила ясновидиця однієї з пасажирок? І від чого жінка, яка перебувала в момент випробування в електричці, кричала не своїм голосом?

«Її душа дуже сильно страждає – розповіла про жінку ясновидиця і емпат Галина Потоцька. – Вона перенесла не одну смерть людей. Вона чує звуки й голоси і не може з цим жити».

Ясновидиця і емпат Галина Потоцька

Ясновидиця і емпат Галина Потоцька

Також в програмі:

Перше кримінальне розслідування сезону. Два абсолютно однакових вбивства. Чоловіків з схожою зовнішністю, з таким же ім’ям і сімейним статусом. В одному місті. З різницею рівно в рік. Що це? Просто збіг обставин? Або сплановані вбивства? З’ясують ясновидці. Правда шокує кожного!

 

Мать одного из убитых

Мати одного з убитих

Ольга Сумская следила за ходом испытания

Ольга Сумська стежила за випробуванням

Экстрасенсы пытаются найти ответ, который мучает родственников погибших

Екстрасенси намагалися знайти відповідь на питання, яке мучить рідних загиблих

«Я чую його крик. Він благає про допомогу! І є люди, які чули, але нічого не зробили. Не розумію. Це не його смерть. Він не так повинен був померти!» – ясновидиця з Гваделупи Вінус.

Не пропустіть «Битву екстрасенсів-14» в неділю, о 19:00 на СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: