Учасники «Битви екстрасенсів-14» розкажуть, що чекає Україну в найближчому майбутньому
5 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ стартує 14-й сезон наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів».
«Чотирнадцятий по рахунку сезон буде насичений сенсаційними розслідуваннями. Екстрасенси спробують встановити причини однієї з найбільших катастроф ХХ століття – загибелі лайнера «Нахімов», розслідують гучне вбивство заслуженого артиста України, шукатимуть невинно ув’язнених у в’язниці строгого режиму та передбачать, що чекає Україну в найближчому майбутньому. В цьому сезоні ми перевіримо не лише екстрасенсорні здібності, а й людські якості наших учасників: відданість, вірність, дружелюбність, відповідальність», – говорить Юлія Федец, директор творчого об’єднання телеканалу СТБ.
Цього сезону проект не просто розширив свою географію – на програму приїхали учасники з Гваделупи, Австралії, Франції, Німеччини, Словенії, США, але і вперше на шоу будуть дві жінки-ясновидці, які працюють виключно в парі, хоча як вони самі стверджують «нас троє, а третій – дух».
Також «Битва екстрасенсів-14» стає воістину сімейним проектом, адже поборотися за перемогу в ньому вирішила сімейна пара циган із Санкт-Петербурга. Здивують учасники і своїми магічними атрибутами. Так одна з ясновидців працює виключно з цукром-рафінадом.
Містером Х 14 сезону стала найнепередбачуваніша актриса, леді досконалість, Мері Попінс нашого кінематографу Наталя Андрейченко. Екстрасенси відчують сенсаційні подробиці її юності, які раніше були невідомі пресі. Розкажуть, що змусило її покинути спочатку Росію, потім Голлівуд і оселиться в самоті на березі океану. Наталя Андрейченко відома глядачеві головними ролями у фільмах «Військово-польовий роман», «Леді Макбет Мценського повіту», «Мері Поппінс, до побачення».
Беззмінним ведучим та суддею шоу протягом ось вже 14 сезонів залишається Павло Костіцин.
Судді проекту – Хаял Алекперов та Олена Курилова, переможці минулих сезонів шоу «Битва екстрасенсів», експерти «Слідство ведуть екстрасенси».
Не пропустіть довгоочікувану прем’єру 14 сезону наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» у неділю, 5 жовтня, о 19:00 на СТБ.