Битва екстрасенсів

Будинок і золоті сережки стали причиною смерті двох сестер

Два місяці тому на швидкісній трасі Київ-Житомир загинула дівчина. Наталії Шиндаровській було 23 роки. Убивця з місця трагедії зник. Місцеві кажуть, що трагедія була зовсім невипадковою. Колеги по роботі розповідають, що чули як по телефону дівчині погрожував якийсь чоловік. За допомогою до екстрасенсів звернулась мати загиблої Олена Яремчук.

«Мені зателефонували і сказали, що вашу Наташу збила машина на смерть. Вона зачепила вашу доньку і протягнула її 50 метрів. Я не могла повірити в це. Я не пам’ятаю, як я прибігла туди. До Наталки мене ніхто не пускав, відвели в сторону і навіть відвертали, аби я не бачила», – розповіла мати загиблої.

13 8

Олена Яремчук розповідає про свою трагедію актрисі Ользі Сумській, яка стежила за ходом даного випробування

Олена Яремчук розповідає про свою трагедію актрисі Ользі Сумській, яка стежила за ходом даного випробування

Друзі Наталі розповідають, що вона когось постійно боялась: «На роботі дівчата бачили, як в Наталки з’являлись сльози, коли вона говорила по телефону. Вони підходили і питали у чому справа, а вона вмикала гучномовець, і вони чули погрози від якогось чоловіка».

Для екстрасенсів мати приготувала сережки, які були на дівчині в момент її смерті. Мольфарка Олена Стеценко відразу відчула, що прикраса належить дівчині та розповіла деталі її особистого життя: «Перед смертю вона дуже сильно боялась. Вона засинала й бачила ту людину, яку вона боялась. Це молодий чоловік. Він її переслідував і залякував сильно. А те, що з нею сталося, пов’язано з тим місцем де вона жила».

Олена Стеценко намагається розібратися, що сталося

Олена Стеценко намагається розібратися, що сталося

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Камери «Битви екстрасенсів» зафіксували появу духу на знімальному майданчику

Далі Олена Стеценко попрямувала на місце, де загинула дівчина: «Це не нещасний випадок. Я відчуваю кров, дуже багато крові. Чую, як кричать люди».

Потім мольфарка розповіла, що чоловік загиблої був дуже агресивний. Вона додала, що кривавий шлях у цій родині йде з самого початку: «Вони не купували обручки! Боже, це ж наречений і наречена, вони повинні йти і самі купувати обручки, обирати собі долю і те, що їх пов’язує. З цього все почалось», – додала на завершення Олена Стеценко.

Виявилось, що обручки на весілля Наталії подарувала бабуся нареченого. Спочатку молодята жили добре, а потім чоловік почав ревнувати дружину, навіть погрожував їй.

Олена Стеценко і героїня програми

Олена Стеценко і героїня програми

«Я бачу, що за вами стоїть не одна смерть. Спочатку я бачу чоловічу руку і вона душить мене, а потім – дорогу і машину – і все. Бачу тільки кров», – розповів Яків Шнеєрсон.

Виявилось, що Олена Яремчук вже втратила другу дочку. Старша – Анна, померла дев’ять років тому, їй теж було 23 роки. Її задушив чоловік. Після похорону чоловік зізнався у скоєному злочині і отримав 12 років в’язниці.

«Ви перевозили меблі. Навіщо ви взяли дзеркало? Дзеркало бачило смерть. Ви розумієте, що це зв’язок з тим світом. Ваша молодша дочка заглядала в  нього. Я бачу, що раніше вони були різні, а потім вона почала копіювати старшу сестру не навмисно», – продовжував розповідати нові деталі російський медіум.

Яків Шнеерсон спілкується з Оленою Яремчук

Яків Шнеерсон спілкується з Оленою Яремчук

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ясновидці допомогли міліції розкрити вбивство

Після смерті Анни, мати забрала з її дому усі меблі та усі її речі. Серед них було й дзеркало, в яке часто заглядала Наталя.

Потім екстрасенс звернув увагу на сережки, які принесла наша героїня з собою. Виявилось, що Олена Яремчук своїм дочкам подарувала однакові сережки, які були зроблені зі старого золота, а звідки це золото вона не знала.

«Тепер зрозуміло, чому це сталось. Ви взяли старе золото, а цей метал вбирає у себе все. Я беру в руки сережки й відчуваю, що на них кров. Спочатку одна сестра загинула, а потім інша. Дві сестри і дві сережки. Неможна далі тримати ці сережки. Ви маєте їх позбутися», – порадив матері Яків Шнеєрсон.

6

Яків Шнеерсон з Оленою Яремчук на кладовищі

Яків Шнеерсон з Оленою Яремчук на кладовищі

Після цих слів екстрасенс разом із пані Оленою викинули сережки в річку.

Софія Литвинова була переконана, що небезпека в будинку, де жили дівчата: «Мене тягне до вашого будинку. Там причина. Тут щось з магією зв’язано сто відсотків».

Ясновидиця вирішила провести обряд, щоб поспілкуватись із домовиком. Але через півгодини вона вибігла з будинку і була сильно налякана. Виявилось, що там вона побачила чорну тінь, яка вигнала її з будинку.

Будинок, у якому Олена Яремчук мешкає разом із рідними, вона придбала 10 років тому.  Вона згадала, що як тільки вони сюди переїхала, теж бачила тінь кучерявого кремезного чоловіка.

Софія Литвинова

Софія Литвинова

«Це було як попередження для вас, що вам не треба тут жити. Цей будинок належав жінці, яка вміла зводити людей зі світу. Скоріше за все, вона була відьмою і звела зі світу суперницю, якій було 23 роки. Як оберіг вона використала п’ятаки з очей покійника і десь тут зарила їх. Їх треба знайти прямо зараз», – пояснила ситуацію Софія Литвинова.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ясновидящие почувствовали убийц лишь по взгляду

Ясновидиця і син нашої героїні Олександр знайшли одну  монету. Це була стара радянська монета. Другу Олена Яремчук знайшла пізніше. Обидві монети передали Софії Литвиновій.

Відеоверсію цієї історії ви можете  переглянути в програмі «Битва екстрасенсів» ПРЯМО ЗАРАЗ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: