Битва екстрасенсів

Екстрасенси спробують допомогти дитині, що знаходиться між життям і смертю

Сьогодні, 16 березня, о 19:00 в ефірі телеканалу СТБ вийде другий епізод наймістичного проекту «Битва екстрасенсів». Нагадаємо, що минулої неділі телеглядачі дізналися імена дванадцяти найсильніших учасників 2014 року. Чи всі вони зможуть пройти випробування цього тижня, або для когось він стане останнім на проекті?

Сьогодні екстрасенси спробують допомогти Наталія Барутенко із Запоріжжя. Кожні півроку її чотирирічний син Тимофій опиняється на межі життя та смерті. Дитина перестає дихати.

«Перший раз це сталося, коли він гостював у свекрухи. – розповіла мама хлопчика – Під час нападу він стає блідо-фіолетового кольору і не дихає. Знаєте, таке відчуття як заковтування повітря йде. Як ніби йому щось заважає і у нього перекривається дихання. А потім він приходить в себе, як ні в чому не бувало. Тема просто не пам’ятає того, що з ним трапляється. Лікарі розводять руками та кажуть, що дитина здорова».

Спадкова мольфарка, ведунья, знахарка і цілителька Олена Стеценко

Спадкова мольфарка, ведунья, знахарка і цілителька Олена Стеценко

Чи зможуть ясновидці допомогти Тимофію та його родині?

«Я дивлюся на малюка та бачу не його, а … демона в ньому! – розповіла київська відьма Лариса Могила. – У вашому дитині живе сутність, яка бере його за горло та не дає йому навіть крикнути. Чую якийсь хрип, але це хрип не дитину, а демона, який в ньому сидить. Якщо ви зараз не приймете ніяких заходів, то дитина може просто померти! Його ця сутність тягне в світ мертвих».

Які ще випробування доведеться пройти учасникам 13-ої «Битви»? Хто з них зможе вразити суворих членів журі, а хто на цьому тижні показав все, на що здатний і готовий покинути проект? Про це та багато іншого ви дізнаєтеся подивившись програму «Битва екстрасенсів» у неділю, 16 березня, о 19:00 на телеканалі СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: