Битва екстрасенсів

Стали відомі імена учасників «Битвы екстрасенсів-13»

Сьогодні, 9 березня, відбулася прем’єра тринадцятого сезону наймістичного та найзагадкового проекту на українському телебаченні «Битва екстрасенсів».

Щороку тисячі людей з надприродними здібностями з усіх куточків світу приїжджають в Україну, аби показати, на що вони здатні. Цей рік також не став винятком. Екстрасенсам довелося пройти ряд випробувань, щоб опинитися в числі найсильніших учасників тринадцятого сезону, який цього року отримав назву «Свої проти чужих».

У цьому сезоні творці шоу ввели кілька нових правил. Наприклад, вперше за історію «Битви» були показані кастинги екстрасенсів, а визначали кращих з кращих найсильніші екстрасенси минулих сезонів. Пройти жорсткий відбір та всі випробування змогли лише обрані.

Знайомтеся! Учасники «Битви екстрасенсів-13»:

Дульський_от проектаДмитро Дульський, 36 років

Чорний маг-некромант з Києва. Проводить ритуали на кладовищі, де викликає душі померлих та здійснює жертвопринесення Люциферу. У роботі використовує череп козла, якого сам же приніс у жертву.

Стеценко_от проектаОлена Стеценко, 42 роки

Потомствена мольфарка, ведунья, знахарка і цілителька. Майстер міжнародної школи енергетичного цілительства та кармічного корекції в Києві. Працює зі свічкою та стихіями.

Гуцану лариса_от проектаЛариса Гуцану, 27 років

Емпат з Одеси. Має унікальну здатність отримувати інформацію через запахи. У роботі використовує заговорену сіль та звичайні карти. Бачить жіночі хвороби.

Ларшин_от проектаВладислав Ларшин, 25 років

Ясновидець з Одеси з унікальним зором. Володіє рідкісної технікою під назвою «астральний телескоп», за допомогою якої може побачити те, що відбувається за кілька сотень кілометрів.

Стеценко_от проектаСофія Литвинова, 48 років

Потомствена віщунка з Києва. Належить до древнього роду слов’янських магів. В роду та по татовій, і по маминій лінії – одні екстрасенси, тому Софія з дитинства вважала свої надздібності нормою.

Могила Лариса_от проектаЛариса Могила, 31 рік

Київська відьма. Стверджує, що її родовід веде до Петра Могили та графа Дракули. З собою всюди носить павучиху по кличці Тринадцята. Працює з картами Люцифера та книгою «Некрономикон».

Патрик_от проектаПатрік Кеббері, 50 років

Кельтський шаман-відлюдник з Ірландії. Працює з бубном, за допомогою якого зв’язується з силами природи. Все життя лікував тварин. Використовуючи свої здібності, зцілив власну дочку.

Нил_от проектаШерон Ніл, 48 років

Медіум з Ірландії. Сліпа від народження. До неї за порадами звертаються зірки світового шоу-бізнесу. Співпрацює з поліцією. На її рахунку більше 70 розкритих кримінальних справ.

Арвинда_от проектаАрвінда, 55 років

Індійський гуру. Отримує інформацію за допомогою тантричного танцю. Єдиний у світі екстрасенс, який в роботі використовує прах мертвих. Арвінда лікує хворих та спілкується з духами померлих.

Монгол_от проектаНасанджаргал Кхаянкхаярваа, 47 років

Лама з Монголії. Працює з древньою священної буддистською книгою, написаною на санскриті, яку випадково знайшов в будинку своїх предків. Буддійський монах.

Яков_от проектаЯків Шнеєрсон, 24 роки

Медіум з Росії. Надздібності виявив всього пару років тому після жахливих подій, про які Яків не може говорити публічно. Працює з бірюзою, яку йому подарували друзі з Саудівської Аравії.

Джек_от проектаДжек Тафойя , 82 роки

Єдиний у світі метанумеролог із США. Розробив особистий код людини, який криється в цифрах його народження. Екстрасенс всесвітньо відомого джазового музиканта Майлза Девіса. Вивчав пророцтва племені майя.

Більш детальну інформацію про кожного учасника ви можете прочитати ТУТ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: