Битва екстрасенсів

Ясновидці розповіли секрети супер-зірки радянського кіно – актриси Тетяни Лютаєвої

18 листопада телеглядачі побачили сьомий випуск проекту «Битва екстрасенсів. Апокаліпсис». Восьмеро ясновидців змагалися за можливість продовжувати участь у проекті. 

Мешканка Севастополя Марина звернулася до редакції «Битви екстрасенсів», тому що півтора року тому за загадкових обставин загинула її молодша сестра Валентина Бондарчук. Жінці було всього тридцять. За версією міліції жінка покінчила з собою, але Марина не вірить у це. Екстрасенси з’ясували, що причиною усіх бід був любовний трикутник. За три місяці до загибелі Валентина пішла з родини і жила з іншим чоловіком, але в них не склалися стосунки, і жінка не знайшла іншого виходу, крім як покінчити життя самогубством. 

Також цього разу учасникам одинадцятої битви довелося зчитати інформацію з вогню. За їхніми словами, ця стихія знищує все на своєму шляху, будь-яку енергетику, і працювати з нею надзвичайно складно. У даному випробуванні використовувалась так звана труба Рубенса! Прилад, що дозволяє керувати вогнем! Металева конструкція має ряд отворів. З одного боку до труби подається газ. Він горить. З іншого – динамік. Сюди надходить сигнал: у нашому випадку, голос людини. Його вібрації струшують повітря, і полум’я починає рухатися. Екстрасенси не чують звуку, але бачать танок вогню. Саме з нього вони й мали зчитувати інформацію. А перевіряла надприродні здібності учасників супер-зірка радянського кіно – актриса Тетяна Лютаєва, відома за легендарним радянським фільмом «Гардемарини, вперед!».

Під час третього випробування екстрасенси розгадували таємниці загадкових смертей. На програму по допомогу звернулася мешканка Дніпропетровщини Юлія Баранець. Її життя – суцільна трагедія. За останні шість років вона поховала трьох чоловіків, котрих любила. Жінці постійно сниться померла свекруха, а її трьохрічний син бачить у домі щось незрозуміле. Юля дуже переживала за долю своїх дітей – трьохрічного сина й старшу доньку. Екстрасенси розповіли, у чому причина її нещасть і підказали, що зробити, аби її життя налагодилось. 

За підсумками пройдених випробувань та рішенням журі, на цьому тижні проект покинула ясновидиця і медіум з України Вікторія Гойман.


Наступний випуск програми дивіться у неділю, 25 листопада, о 19:00.

—————————–

«Битва екстрасенсів» – це формат британського шоу «Psychic Challenge». Програму вела видатна англійська телеведуча Триша Годдар. Після перегляду шоу 15% телеглядачів призналося, що почали вірити в екстрасенсів. А 6% навпаки, переконалися в тому, що чудес не буває – тільки добре відпрацьовані фокуси.

У ході реаліті-шоу учасники, що пройшли випробування, намагаються довести телеглядачам свої надприродні здібності.

За кожним випробуванням слідкують експерти. Щотижня спостерігачі вирішують, хто з екстрасенсів найкраще за всіх цього разу проявив здібності, а хто має покинути шоу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: