Битва екстрасенсів

«Битва екстрасенсів. Протистояння шкіл»

До прем’єри реаліті-шоу «Битва екстрасенсів. Протистояння шкіл» залишилося лише декілька днів! Вже цієї неділі, 13 вересня, о 19:00, ви зможете спостерігати за таємничими подіями, які відбуватимуться у п’ятому сезоні проекту за участю представників різних екстрасенсорних напрямів. Яким же буде новий сезон «Битви», нам розповів шеф-редактор проекту «Битва екстрасенсів» — Олексій Удовицький

Про конкурси: ми намагалися придумати цікаві, незвичні, яскраві конкурси. Перед нами стояло завдання не зробити їх схожими один на одного, а дотримуватися загальної тематики 5-го сезону — Протистояння шкіл. Мені здається, ми впоралися. Наприклад, вже у першій програмі об’єкт, який потрібно визначити, бажаючі потрапити до проекту, будуть знаходити не за звичною чорною ширмою, а зовсім у несподіваному місці. Також впродовж сезону екстрасенси розслідуватимуть декілька кримінальних справ, матимуть справу з вогнепальною зброєю, розгадуватимуть таємничі символи, намагатимуться впливати на тварин, розкривати загадки нез’ясовних подій. Буде багато цікавого.

Про зіркових гостей програми: Наша програма привертає до себе увагу багатьох людей. У тому числі й відомих осіб. 5-й сезон не став виключенням. У ньому екстрасенсів випробовували Дмитро Нагієв, Тіна Канделакі, Маша Малиновська, Лама, Слава Фролова, Лєра Кудрявцева й інші зірки.

Про учасників: Як вже говорилося, тема 5-го сезону — Протистояння шкіл. Хотілося б зазначити, на кастинг з’їхалася рекордна кількість людей — більше 150 чоловік. З них ми відібрали десятку. Легко порахувати, що конкурс був 15 осіб на місце. Цього сезону ми зіштовхнули представників різних екстрасенсорних напрямів. До нас приїхали друїди, некроманти, ворожки, біоенергетики, мольфари, медіуми та багато інших. До речі, це перший сезон, коли деякі учасники, не приховуючи, заявляють про те, що вони представники темних сил. І таких людей багато. Про те, хто виявиться сильнішим, дивіться в нашій програмі…

Про містичні випадки: Містика переслідує наш колектив із першого сезону. Не обійшлося і на цей раз. Але на відміну від минулих зйомок, цього разу незвичайні випадки були не дуже приємними. Напевно, це пов’язано із присутністю великої кількості екстрасенсів, що практикують чорну магію. На членів знімальної групи намагалися чинити тиск, вплинути на результати. Проте наші учасники забувають про те, що рішення про те, що вони покинуть проект, приймали не ми, а журі. Подробиці про всі незвичайні випадки й явища ми розповімо у ході проекту. Отже не пропустіть.

Про прем’єру: З 13 вересня щонеділі, о 19:00 ви можете стежити за розвитком подій у п’ятому сезоні «Битва екстрасенсів. Протистояння шкіл». Коли ми дізналися про те, що прем’єра відбудеться 13 числа, вирішили, що це не простий збіг і напевно ця дата принесе нам успіх. До речі, в день виходу першої програми святкує день народження наш головний режисер — Юрій Бреславський. Я думаю, це теж знак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: