Битва екстрасенсів

Шеф-редактор «Битви екстрасенсів» Олексій Удовицький – про те, чого очікувати від шоу в новому році

Новий сезон «Битви екстрасенсів» кардинально відрізнятиметься від попередніх трьох — адже учасниками стануть діти. У великих містах України півмісяці тривали кастинги серед юних ясновидців. Чим все це закінчилося й чи виправдалися очікування творців проекту — знає шеф-редактор Олексій Удовицький.

По Україні завершилися кастинги на четвертий сезон «Битви екстрасенсів». Прокоментуй це. Твої очікування виправдалися? Ви знайшли нових героїв для шоу?

Ми задоволені кастингами, які відбулися. Спочатку були невеликі побоювання — адже ми задумали робити 4-й сезон за участю дітей. Побоювалися, що не знайдемо достатньої кількості бажаючих взяти участь у нашій програмі. Але вже перша зустріч у Києві розвіяла всі сумніви. Прийшло стільки претендентів, скільки зазвичай приходить і на дорослу «Битву». Так і далі — у кожному місті до нас приходило багато цікавих, здібних дітей. Кастинг — це свого роду знайомство. Ми ще не робимо ніяких прогнозів і припущень. Усе покажуть перші зйомки. От після них і стане зрозуміло, хто буде учасником 4-го сезони «Битви екстрасенсів». Сподіваюся, що ми знайдемо цікавих персонажів, які стануть героями проекту.

Льошо, чого можна чекати глядачам від шоу в новому році?

Найбільшим сюрпризом буде участь дітей у «Битві екстрасенсів». Сподіваємося, що нам усе вдасться, і навесні глядачі побачать новий сезон шоу. І як завжди — і на глядачів, і на учасників чекають нові цікаві конкурси. І вже думаємо про п’ятий сезон. Зупинятися на досягнутому поки що зарано.

Як гадаєш, «Битва екстрасенсів» за участю дітей сподобається телеглядачам? І чому? Адже вона, напевно, буде сильно відрізнятися від попередніх сезонів.

Це буде «Битва екстрасенсів», яка вже припала до душі багатьом глядачам. Єдина відмінність — юні учасники. Я впевнений, що черговий сезон «Битви» сподобається нашим постійним глядачам і приверне нову аудиторію.

Що б ти хотів побажати телеглядачам у новому 2009-му році, Льошо?

Побажання здоров’я й оптимізму — найголовне в наш нелегкий час — бути здоровим і не розкисати. Тоді все складеться вдало.

Розмовляла Олена Колесник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: